Page 4 of 9 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 31 to 40 of 87

Thread: Concurs Scaper's Tank 2014

  1. #31
    Maestru Aquascape Ionut Godea's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Bacau
    Posts
    532
    Post (Dis)Likes

  2. Likes kirucd liked this post
  3. #32
    Maestru Aquascape Ionut Godea's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Bacau
    Posts
    532
    Post (Dis)Likes
    Nu inteleg de ce nu arata si cine ocupa pozitiile din tabel. A fost un vot public si nu ar trebui sa fie secret rezultatul. Poate azi va afisa. Sunt foarte curios.


    Aceasta e pagina oficiala de Facebook a concursului: https://www.facebook.com/scaperstankcontest?fref=photo

  4. #33
    I'm Nobody
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    (Piatra - Neamt ) Helsinki - Finland
    Posts
    3,858
    Post (Dis)Likes
    Quote Originally Posted by Ionut Godea View Post
    Nu inteleg de ce nu arata si cine ocupa pozitiile din tabel. A fost un vot public si nu ar trebui sa fie secret rezultatul. Poate azi va afisa. Sunt foarte curios.


    Aceasta e pagina oficiala de Facebook a concursului: https://www.facebook.com/scaperstankcontest?fref=photo
    Esti prea nerabdator... nu uita ca urmeaza si votul juriului!!!!!!

    In afara de asta: ai vazut ca am avut dreptate cu "clasamentul"? Locul 10 al Romaniei a fost in functie de numarul votantilor, nu acvariile. Ca acvarii sunt 6 in top Abia acum unrmeaza sortarea celor 10 pe categorie... din cei 25 alesi de "public"...
    Sa speram ca vor fi cat mai multe acvarii Scaper in Romania... pe care sa isi faca mana cei care merita. Succes

    Ps: ne poate spune cineva ce numar a avut Adrian Calin? (cred ca 16... )
    "Situatia in care te afli.... este consecinta faptelor si actiunilor tale! "

  5. #34
    Very high member ady vladutz's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    I.L.Craragial(Dambovita)
    Posts
    1,155
    Post (Dis)Likes
    Pe mine ma fascineaza Eastern Europe, majoritatea apartin rusilor.

  6. #35
    Aquarium expert kirucd's Avatar
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Bucuresti, Domenii
    Posts
    2,417
    Post (Dis)Likes
    Pai e concurs organizat de ei, ce ai vrea?

  7. #36
    Base member AdiC's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    398
    Post (Dis)Likes
    Quote Originally Posted by Nimeni View Post
    Ps: ne poate spune cineva ce numar a avut Adrian Calin? (cred ca 16... )
    da, 16
    Sunt incepator Mi-ar fi placut sa fiu jurizat de oameni competenti chiar daca eram pe 143 din 143.
    Asa nu mi se pare relevant. Acvariul l-am imaginat unul complex, detaliat. E tanar, doar o luna. Poza a iesit extrem de aiurea. Nu am mai facut poze pt. concursuri. Dar totusi au ramas acvarii care mi se par mai slabe. Posibil sa fiu subiectiv.
    Last edited by AdiC; 10-05-2014 at 23:21.

  8. #37
    I'm Nobody
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    (Piatra - Neamt ) Helsinki - Finland
    Posts
    3,858
    Post (Dis)Likes
    Salutari si... chiar nu stiam ca esti tu :P
    Am vazut numele in lista celor exclusi... Fiind "romanesc" numele am intrebat. Restul de acvarii le stiu oarecum: emil, alex, ionutz etc...

    Revenind la acvariu... parere personala, o iei cum doresti: poza a fost slaba intradevar, acvariul oricum era mic... asa ca prea mult de exprimat in el nu este loc. Mie unul nu mi-a placut, chiar mi-a ramas in minte numarul datorita parerii negative.

    In schimb... ca persoana... ai 2 plusuri de la mine: sau... Sincere felicitari!
    De ce? Ptr ca... comparativ cu altii... ai gasit timp si ai inscris acvariul la concurs...
    Nu conteaza locul... pentru o prima participare marele tau castig este experienta acumulata! Important e sa participi: in felul asta "treptat" iti afli valoarea, stii ce sa imbunatatesti, unde sa lucrezi

    Te astept la urmatorul concurs, nu are rost sa fii dezamagit. Au fost altii cu acvarii "mici" dar care au stat pe bara... asa ca din punctul meu de vedere... e si asta un castig: participarea.
    "Situatia in care te afli.... este consecinta faptelor si actiunilor tale! "

  9. #38
    Base member AdiC's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    398
    Post (Dis)Likes
    Nu sunt dezamagit... Dupa ce am pus poza am lucrat putin la acvariu si la poze si, zic eu, am reusit sa-l ridic putin.

    poza de la concurs



    si actual



    tot ce pot sa zic e ca am fost ambitionat de nereusita si a fost o experienta acumulata

  10. Likes Leon, ady vladutz, kirucd, Ionut Godea, Nimeni liked this post
  11. #39
    Very high member ady vladutz's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    I.L.Craragial(Dambovita)
    Posts
    1,155
    Post (Dis)Likes
    Cum spune si colegul , e important sa participi sa vezi unde te situezi.

    Poza chiar nu era de concurs.
    L-ai mai imbunatatit putin intre timp dar poza tot nu este de concurs, foarte neclara.

  12. #40
    Base member AdiC's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    398
    Post (Dis)Likes
    Quote Originally Posted by ady vladutz View Post
    Cum spune si colegul , e important sa participi sa vezi unde te situezi.

    Poza chiar nu era de concurs.
    L-ai mai imbunatatit putin intre timp dar poza tot nu este de concurs, foarte neclara.
    m-ai inchis.... Nu am nici o idee cum sa o fac mai clara. Poate aparatul e de vina.

Page 4 of 9 FirstFirst ... 23456 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •