Page 5 of 7 FirstFirst ... 34567 LastLast
Results 41 to 50 of 62

Thread: rahaturi de la pond

  1. #41
    High member Kittie's Avatar
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Bucuresti - sector3
    Posts
    657
    Post (Dis)Likes
    Se pare ca s-a mutat aici toata gradina zoologica din Iasi De fapt nu, animalele sunt nevinovate...

  2. Likes kirucd liked this post
  3. #42
    Senior Member roshadow's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Location
    Bucuresti - Filaret
    Posts
    1,860
    Post (Dis)Likes
    Are loc de gradina zoo... ca doar are teren... iaz cit Pacificu'... e smecher de smecher mincami-ar... e scolit de bubuie si lumineaza ca faru' iar la anu' daca se basica cumpara 3 Nobele sa ne arate el noua !
    Last edited by roshadow; 12-05-2014 at 10:10.
    Sa va manince "rechinii" din acvariu !

  4. Likes kirucd liked this post
  5. #43
    Aquarium expert kirucd's Avatar
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Bucuresti, Domenii
    Posts
    2,417
    Post (Dis)Likes
    Domnu' syso nu dati si dumneavoastra niste like-uri la spusele invatacelului?
    Ca pina acu' iti placea sa iti ia apararea, ma gandesc ca nu te deranjeaza
    prea tare injuraturile pe care le profereaza.

    E bine ca acest topic sa ramana aici, eventual cu o explicatie a unui admin daca
    se poate, ca sa luam aminte ce fel de exemplare de acvaristi ii iau apararea lui
    syso si cum se comporta ei cand nu mai au argumente.

  6. #44
    Administrator bilti's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    timisoara
    Posts
    1,924
    Post (Dis)Likes
    le-am pus aici ca daca le bagam la arhiva sarea lumea ca de ce banez oamenii. mai ramane activ vreo zi-doua apoi se muta la intuneric.

  7. Likes Nimeni liked this post
  8. #45
    Aquarium expert kirucd's Avatar
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Bucuresti, Domenii
    Posts
    2,417
    Post (Dis)Likes
    Din partea mea poti sa le lasi, e un exemplu de cum nu trebuie sa se comporte
    oamenii.

  9. Likes nyko27, dan.pavelescu liked this post
  10. #46
    I'm Batman! dan.pavelescu's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Bucuresti, Colentina
    Posts
    5,642
    Post (Dis)Likes
    Quote Originally Posted by kirucd View Post
    Din partea mea poti sa le lasi, e un exemplu de cum nu trebuie sa se comporte
    oamenii.
    Si eu sunt de aceeasi parere, singurul care s-a facut de bascalie e chiar idiotul care si-a luat ban

  11. #47
    I'm Nobody
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    (Piatra - Neamt ) Helsinki - Finland
    Posts
    3,858
    Post (Dis)Likes
    ................ Ghid de conversatie

    "Situatia in care te afli.... este consecinta faptelor si actiunilor tale! "

  12. Likes robertgeorgiani, Pavel.Cristian liked this post
  13. #48
    High member
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Timisoara
    Posts
    656
    Post (Dis)Likes
    Quote Originally Posted by bilti View Post
    le-am pus aici ca daca le bagam la arhiva sarea lumea ca de ce banez oamenii. mai ramane activ vreo zi-doua apoi se muta la intuneric.
    bilti imi pare rau sa iti spun dar esti foarte neserios. adica permiti unui neica nimeni sa vorbeasca cum il taie capu, sa faca nesimtit, mincinos, hot un om care nu a vrut decit sa invete pe cei mai putin cunoscatori iar cind un om ia atitudine fata de mizeriile si atacurile nesfirsite pe care 2-3 persoane de aici le fac la adresa tuturor de pe forum imediat te grabesti sa il banezi. iti urez succes in activitatea ta si sa auzim numai de bine.

  14. #49
    I'm Batman! dan.pavelescu's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Bucuresti, Colentina
    Posts
    5,642
    Post (Dis)Likes
    Quote Originally Posted by syso View Post
    bilti imi pare rau sa iti spun dar esti foarte neserios. adica permiti unui neica nimeni sa vorbeasca cum il taie capu, sa faca nesimtit, mincinos, hot un om care nu a vrut decit sa invete pe cei mai putin cunoscatori iar cind un om ia atitudine fata de mizeriile si atacurile nesfirsite pe care 2-3 persoane de aici le fac la adresa tuturor de pe forum imediat te grabesti sa il banezi. iti urez succes in activitatea ta si sa auzim numai de bine.
    rahatul pe care l-a scos pe gura acel individ numesti tu "a lua atitudine?" poate prin ferentari, ca in restul lumii civilizate se numeste altfel..

  15. #50
    Aquarium expert kirucd's Avatar
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Bucuresti, Domenii
    Posts
    2,417
    Post (Dis)Likes
    Quote Originally Posted by syso View Post
    bilti imi pare rau sa iti spun dar esti foarte neserios. adica permiti unui neica nimeni sa vorbeasca cum il taie capu, sa faca nesimtit, mincinos, hot un om care nu a vrut decit sa invete pe cei mai putin cunoscatori iar cind un om ia atitudine fata de mizeriile si atacurile nesfirsite pe care 2-3 persoane de aici le fac la adresa tuturor de pe forum imediat te grabesti sa il banezi. iti urez succes in activitatea ta si sa auzim numai de bine.
    Auzi prietene syso la cine faci referire cand spui "neica nimeni"?

    In ceea ce priveste "atitudinea", daca aia pentru tine se numeste atitudine atunci nu ma
    mai mir de nimic.

    "La adresa tuturor de pe forum" - nu mai generaliza syso, ca nu reprezinti tu forumul. Iar de
    atacat, te-ai atacat singur cand ai decis sa ne impartasesti din tainele nespuse pina acum,
    respectiv schimbul permanent de apa pe care ai omis initial sa il pomenesti.

    In ceea ce priveste partea cu "sa invete pe cei mai putin cunoscatori" atunci cand o sa te prezinti
    pe acest forum ca si hobby-ist si nu ca si crescator care are interese comerciale, atunci o sa iti dau
    dreptate. Pina atunci insa toata gargara ta e doar de fatada, pe tine nu te intereseaza hobby-ul, pe tine
    te intereseaza sa faci bani din hobby-ul nostru. Asa ca mai usurel cu ajutorul, ca numai dezinteresat nu e.

    Vanzare fructuoasa iti doresc domnu' syso.

  16. Likes Nimeni liked this post
Page 5 of 7 FirstFirst ... 34567 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •