Page 36 of 50 FirstFirst ... 26343536373846 ... LastLast
Results 351 to 360 of 497

Thread: Aquatic jungle

  1. #351
    Senior Member roshadow's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Location
    Bucuresti - Filaret
    Posts
    1,860
    Post (Dis)Likes
    exact ! si pt precizie... 07-06-2014, 17:09
    Sa va manince "rechinii" din acvariu !

  2. #352
    I'm Batman! dan.pavelescu's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Bucuresti, Colentina
    Posts
    5,642
    Post (Dis)Likes
    E scartz, o sa faca exact jumatate de an cand il desfiintez. Acum hai sa ne contorizam ce am zis si ce am facut, daca am cumparat franzela sau paine feliata, etc.

    Am luat o hotarare atunci, alta acum, poate pana in decembrie ma mai sucesc de 8 ori. Cine e deranjat de asta, are binecuvantarea mea sa ma ignore

  3. Likes Nimeni liked this post
  4. #353
    Aquarium expert cristi_ionescu_79's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Bucuresti - Drumul Taberei
    Posts
    4,723
    Post (Dis)Likes
    Quote Originally Posted by dan.pavelescu View Post
    niste bani, pe care oricum nu-i iau cu mine pe lumea ailalta..
    Si te-ai gandit ca un pic de sare te ajuta sa te conservi mai bine?
    Sa te duci acolo la fel de frumos si sexos ca acum?
    Tu ai dreptate ... da tot tembel esti .... dupa coispe ani ai reusit sa faci acvariul ala sa arate cat de cat ca un acvariu de incepator ... dupa ani de: renunt, imi bag, imi scot, ma las, vand tot ...etc cand ai inceput si tu sa le pipai cat de cat acolo cat sa ai in acvariu si altceva inafara de alge .... ei bine dupa toate astea vrei sa o iei de la inceput cu incercarile?
    Masochiste creaturi si liliecii astia ... da unii dintre ei se pare ca-si sug propriul sange ....

    Tu crezi ca saramura aia iese din prima de la inceput? Sau te roade curiozitatea sa vezi cum arata algele de apa sarata?

    Bucura-te de acvariul din sufragerie ca arata intr-un mare fel ... si joaca-te in borcanul de la munca .... nu zice nimeni sa nu incerci si experimentezi .... dar nu da vrabia din mana pentru papagalul de pe gard
    Si io mi-mic, dar la tucradio-acvariu everyday e BlackFriday .....
    - Dennerle - Giesemann - SunSun - Sera - EasyLife - Aquili - JBL - Dupla - Shirakura - NLS - VIMI - Kent Marine - Hydor - Prodibio - Seachem - Tropica - Hikari - Salty Shrimp - Jebao

  5. Likes mihai_casian, Kin, Nimeni liked this post
  6. #354
    Aquarium expert cristi_ionescu_79's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Bucuresti - Drumul Taberei
    Posts
    4,723
    Post (Dis)Likes
    LILIACULE ..... TE SPARG !!!!!!!!!!!!!!
    Bidonul ala de 5 litri de EC il ai de la mine si ai dat pe el nici mai mult nici mai putin de 325 lei .. si acuma il dai cu 250?
    Il bagi in traista si-l aduci la VICTORIEI si primesti pe el exact 325 de lei. Asta inseamna tembele PRET CORECT !!!!!!!!!!!!!!!
    Si io mi-mic, dar la tucradio-acvariu everyday e BlackFriday .....
    - Dennerle - Giesemann - SunSun - Sera - EasyLife - Aquili - JBL - Dupla - Shirakura - NLS - VIMI - Kent Marine - Hydor - Prodibio - Seachem - Tropica - Hikari - Salty Shrimp - Jebao

  7. Likes Nimeni liked this post
  8. #355
    I'm Batman! dan.pavelescu's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Bucuresti, Colentina
    Posts
    5,642
    Post (Dis)Likes
    Pregatisem un raspuns acid, dar prefer sa nu ma cert cu conducerea Tucradio, ca mi se taie finantarea

    Viitorul va fi sarat, punct.

  9. #356
    I'm Batman! dan.pavelescu's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Bucuresti, Colentina
    Posts
    5,642
    Post (Dis)Likes
    Sper sa nu-mi iau suturi pentru post consecutiv.

    Facem altfel: aduc bidonul la Victoriei si nu primesc nici un ban. Dar cand se vinde, banii proveniti din vanzare sa mearga unde merg si banii de la pipiplant.
    Merge?

  10. Likes Laurentiu Cluj liked this post
  11. #357
    Aquarium expert cristi_ionescu_79's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Bucuresti - Drumul Taberei
    Posts
    4,723
    Post (Dis)Likes
    Cum zici ... eu mi-am facut datoria de preten si ti-am zis cum cred eu ca e mai bine ...
    Da in rest esti major si vaccinat .... si oricum stii ca iti doresc sa-ti iasa ce vrei, cum vrei ...
    Si la TUCRADIO ai credit si finantare cat vrei tu si cand vrei tu ... ca esti pilos si te tragi de sireturi cu patronu la coorporatiste si studente .... :P:P:P:P
    Si io mi-mic, dar la tucradio-acvariu everyday e BlackFriday .....
    - Dennerle - Giesemann - SunSun - Sera - EasyLife - Aquili - JBL - Dupla - Shirakura - NLS - VIMI - Kent Marine - Hydor - Prodibio - Seachem - Tropica - Hikari - Salty Shrimp - Jebao

  12. Likes Laurentiu Cluj liked this post
  13. #358
    I'm Batman! dan.pavelescu's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Bucuresti, Colentina
    Posts
    5,642
    Post (Dis)Likes
    Da sunt si frumos, da-ma dracului

  14. #359
    Very high member dandumitru's Avatar
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Bucuresti Dr. Taberii
    Posts
    1,495
    Post (Dis)Likes
    Tovarase Secretar, mult iubite si stimate preten Domn' Pavelescu !

    Va urez succes si multe rezultate frumoase, la noul inceput de drum pe care ati hotarat sa-l urmati. Sa nu va sperie nimic din ceea ce nu stiti acum dar veti afla mai tarziu si sa nu cumva sa va vedem inapoi pe la plantatele gradinaresti, am fi profund demoralizati de esecul dumneavoastra ca acvarist de saraturi, lucru pe care noi nu v-il dorim. De aceea pentru toate urarile pe care vi le-am facut, eu va rog sa-mi dati mie cu imprumut tot ce va prisoseste, si promit ca eu voi avea grija lor pana cand veti dori sa reluati aceasta latura a acvaristici la care va pregatiti sa renuntati.
    De la anul ma fac si eu marinar, ca rutierist am fost destul, dar de acvaristica de apa dulce cu plante nu ma las.

    In speranta ca ma veti intelege si voi primi pachetul dumneavoastra eu va multumesc anticipat !

    Succes nemasurat Tovarase Secretar Dan.Pavelescu !
    Sa nu vrem sa fie cum ne place, sa fie cum a lasat natura, si ne va fi mai bine - Daniel Dumitru
    " Natura " Taraboste " Gazonul japonez "

  15. Likes mihai_casian liked this post
  16. #360
    Aquarium expert cristi_ionescu_79's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Bucuresti - Drumul Taberei
    Posts
    4,723
    Post (Dis)Likes
    MA OMORI CU ZILE !!!!!!!!!!!!!!
    Pe pagina ailalta iti spuneam ca o sa te apuci sa donezi .... tu nu si nu .... batman, batman ... le vinzi la pret corect .... si acu 3 minute vad anuntul tau cu bodonul de EC SIGILAT pe care vrei sa-l dai cu 25% mai ieftin si-ti spun ca asta nu e un pret CORECT .... si urmatorul tau post: IL DONEZ !!!!!!!!!!!



    ESTI IRECUPERABIL OMULE .... si eu nu ma rog la Mos Craciun pentru sump-uri ... ma rog ca tu sa nu fii contagios.
    Si io mi-mic, dar la tucradio-acvariu everyday e BlackFriday .....
    - Dennerle - Giesemann - SunSun - Sera - EasyLife - Aquili - JBL - Dupla - Shirakura - NLS - VIMI - Kent Marine - Hydor - Prodibio - Seachem - Tropica - Hikari - Salty Shrimp - Jebao

Page 36 of 50 FirstFirst ... 26343536373846 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •