Vand piatra ponce naturala 100%. - Oferta limitata

Produsul nu este tratat cu solutii chimice, fiind un produs natural 100%. Este un material filtrant foarte bun, cateva cautari pe google vor confirma acest lucru. De altfel daca nu era un mediu filtrant foarte eficient banuiesc ca firme consacrate nu l-ar fi folosit si nu l-ar fi comercializat la preturi uriase in raport cu preturile mele.

pret/litru - granulatie 6-12mm
1-5 litri - 13,99lei/litru
Sac sigilat 220Ron (transportul la un sac prin curier este de aproximativ 35lei, prin posta aproximativ 34lei)

NOU - granulatie 22-40mm - se vinde doar la sac sigilat 250ron/sac. Greutatea ~ 13.5kg, densitate material 0,55g/cm3 Volum aproximativ 20l (datele care sunt transmise de producator). Eu personal am umplut un filtru cu 40l de material filtrant la aceasta granulatie si sunt foarte multumit pana acum de cum decurg lucrurile. Video mai jos pentru a vedea materialul. ( de asemenea transportul la un sac prin curier este de aproximativ 35lei - sprint curier, prin posta aproximativ 34lei)



Pentru detalii, comenzi si rezervare marfa va rog sa ma contactati telefonic la numarul 0734881017 sau prin PM.

Poze reale cu marfa

Attachment 32226Attachment 32227Attachment 32228