PDA

View Full Version : nou venit



masterdark
07-09-2006, 20:18
Salut! Ma numesc Marian si sunt nou venit pe acest forum! (prezentarea suna ca la alcoolicii anonimi) :oops: De ceva timp vreau sa-mi fac si eu un acvariu si aici am gasit sfaturi foarte interesante despre ciclare,plante,compatibilitati intre pesti,lucruri care nu le afli sub nici o forma de la vanzatorii de pesti din piata! La peturi in Galati nu prea sunt pestisori ci numai acvarii care dupa discutiile de pe acest forum sunt mai mult pt. ornament decat pt. pesti! Scuze pt. vorbarie dar ma bucur ca am gasit un loc unde poti afla din experienta altora si nu esti luat la misto daca esti nepriceput! Numai bine!

razvan
07-09-2006, 20:57
sfat - citeste bine si informatiile de pe celelalte forumuri pe care ai cont...
chiar daca sunt la nivel ceva mai ridicat decit aici. sunt "aur" ...

de asemenea, parca am mai vazut unul sau 2 useri din galati.. incercati sa va "adunati".. daca nu ca bucurestenii la terasa, duminical, macar sa stiti unul de celalalt, iar la nevoie sa va puteti ajuta...

in plus de asta, stiu ca in galati exista un acvariu public. incercati sa va deschideti usa acelei institutii... asa cum e... buna, rea, ESTE!!!

vorba multa ??? as putea spune ca fata de altii, ai fost chiar laconic;)

steff
07-09-2006, 21:11
Salut! si ... Bine ai venit! ;)

lupul-sur
07-09-2006, 23:01
Bine ai venit omule si sper sa ai ceva de invatat si sa nu mai fi venit aci ci sa fi de aci.