PDA

View Full Version : Am uitat sa ma prezint....



Coarne
16-08-2006, 18:44
Eu am tot postat mesaje pe aici dar am uitat sa ma prezint.... asadar ma numesc Cornelia (Coarne), 21 ani , studenta la Cibernetica anul 4, sunt din vestita si "minunata" capitala a Romaniei adica Budapesta :twisted: (glumeam evident), am dat peste site-ul asta din greseala (google a fost de vina) si cred ca am atras o groaza de injurii odata cu aparitia mea pe acest forum din motive mai mult sau mai putin obiective ;) Bine v-am gasit , si la cat mai multe discutii despre pesti!

discus77
16-08-2006, 18:47
Bine ai venit Cornelia

steff
16-08-2006, 19:15
Bine ai venit!, stai linistita (zic eu) nu ai atras injurii, daca nu sunt de acord cu tine in anumite situatii, asta nu inseamna ca sunt impotriva ta ;) .
Mult succes in acvaristica.

erik
16-08-2006, 20:58
Bine ai venit si succes!!Pe curand.

africanu
16-08-2006, 22:11
Bine ai venit!
Nu-ti face griji, ca de-aia e forum, sa discutam/dezbatem.

lupul-sur
16-08-2006, 22:42
Salutare Cornelia si bine ai venit. Aci nima nu injura pe nimeni pentru ca fiecare are dreptul sa isi spuna parerea. oricum ai reusit sa ne atragi atentia. mai asteptam parerile tale "cuminti". Sunt sigur ca profesorii tai sunt incantati de tine!

sorel
17-08-2006, 10:18
Daca esti din Budapesta, atunci iata traditionalul : SERVUS.
Nu Cornelia, nimeni nu injura pe acest forum, iar cei care au incercat timid sa faca asta, au fost pusi la punct cu eficienta maxima. Aici ne impartasim necazurile, bucuriile ( in materie de acvaristica ), si invatam unii de la altii. Eu am gasit pe acest forum multe raspunsuri la problemele pe care le-am avut.
:)

verso
17-08-2006, 11:50
Buna si bine ai venit.