PDA

View Full Version : Vand MP 240L + accesorii



kittros
10-07-2013, 19:20
Vand acvariu Eheim mp 240L (L120 x l40 x h50) in stare buna (fara pete, ciobituri doar ceva zgarieturi pe o latura lunga si una scurta - este gol!... nu contine pesti sau plante). Butonul de on/off lumina a fost indepartat (deoarece este capsulat pe fir si nu poate fi servisat, dar este substituit gratis cu un temporizator digital ce indeplineste aceleasi functii dar in conditii de confort mai mari).
In acest moment, contrar pozelor, masca superioara precum si cea inferioara, sunt colantate negru (capacele de sus sunt negre la suprafata si colantate cu autocolant "oglinda" la partea din interior, pentru o reflexie mai buna a luminii)

Pret: 750 Lei (pretul afisat este pentru sticla + capac)

La acesta se adauga:
- Neoane: 1 x AquaGlo 40W si 1 x SunGlo 40W achizitionate de cca 3 saptamani - 60 Lei - amandoua - bonus 1 x AquaGlo 40W si 1 x SunGlo 40W in stare functionala...dar "muncite" insa functionale.
- Pompa de aer Tetra APS 300 (doua iesiri) cu vechime de cca 3 saptamani (achizitionata din HB, cu bon deci cu garantie inca) - 60 Lei
- Doua filtre JBL E900 ...nefolosite de cca 2 ani si care au (ambele) probleme cu garnitura de etansare a capului motor (cred...dar in absenta uneia de schimb...nu ma pot pronunta 100%) si deci in acest moment pierd apa.
Filtrele vin insotite de toate accesorile standard. - 50 Lei / buc - VANDUTE
- Incalzitor Ehein Jager 150W + Ehein Jager 100W - 60 Lei + 50 Lei sau 100 pe amandoua
- Hranitor automat Eheim 3581 (in stare perfecta de functionare) - 100 Lei VANDUT

Sunt din Bucuresti (zona Berceni / Straja) si tot de aici se vor si ridica...pentru provincie trimit via FunCourier cu ramburs
Pentru cei ce nu doresc sa scrie, ci sa vorbeasca...ma gasiti la nr. 0726.30.32.65 - Catalin

Vreau sa il dau pentru ca imi doresc sa intreprind si alte proiecte.....dar de acvaristica n-o sa ma las...decat pentru moment

PS: anuntul anterior a fost ridicat de sotie si de aici si toate asemanarile :D

PS2: Imi cer scuze pentru cei ce ati sunat si dat PM si nu ati primit raspunsuri, dar ati fost prea multi intr-un timp mult prea scurt...am editat postul si sper sa va edificati. Va multumesc!