PDA

View Full Version : Hrana TETRA, JBL, ciclide si diverse acvaristica



bondo
16-06-2013, 13:53
Julidochromis marlieri 3-5cm - 10 lei/buc (pachet 10 buc - 60 lei; pachet 20 buc - 80 lei) + transport (trimit doar unde este tren sau microbuz direct).

-TETRA Discus - 28 lei/litru (300g) + 8 lei taxe postale/colet sau 3 lei/colet daca trimiteti banii inainte.
-JBL NovoBits (granule) - 23 lei/litru (440g) sau 50 lei/kg + 8 lei taxe postale/colet sau 3 lei/colet daca trimiteti banii inainte.
-JBL NovoMalawi - 27 lei/litru (160g) + 8 lei taxe postale/colet sau 3 lei/colet daca trimiteti banii inainte.
-JBL NovoStick M - 29 lei/litru (440g) + 8 lei taxe postale/colet sau 3 lei/colet daca trimiteti banii inainte.

Eu o am in galeti, deci hrana ajunge la dumneavoastra in pungi, nu in ambalaj original.
Transport GRATUIT pentru cine cumpara 2l (sau 1kg novobits) cu plata in avans sau 4l (sau 2kg novobits) cu plata ramburs (cei 2 sau 4 l se pot combina, nu e obligatoriu sa fie acelasi fel).

-Sicce CO2 Life 1 - 180 lei (transport gratuit prin curierat rapid)

-Furtun siliconat aer - 1,50 lei/m

-JBL Spirohexol - 1,50 lei/tableta
-JBL Weekend - 1,50 lei/tableta

-Tetra Doromin (cichlid sticks) 100ml - 7 lei (disponibil 2 buc - 10 lei ambele)
-Tetra Vegetable 250ml - 22 lei (disponibil 1 buc)

-Sera Bactopur direct - 1,50 lei/tableta (nu sunt disponibile momentan)
-Sera Florenette A - 0,50 lei/tableta (tablete fertilizante 1tb/20l)

Toate produsele sunt noi, sigilate (inafara de sera bactopur direct, jbl spirohexol si jbl weekend, care nu sunt sigilate deoarece se vand la tableta).


Trimit oriunde in tara prin posta, cumparatorul urmand sa suporte cheltuielile de transport (8 lei cu plata ramburs sau 3 lei daca trimiteti inainte banii pe card).

Ii rog pe doritori sa lase pm cu ce doresc, cum vor sa achite (plata ramburs sau sa imi trimita banii inainte pe card), iar daca vor sa achite inainte, cum vor sa o faca (depun banii la ghiseu sau prin internet banking).


Accept schimburi cu aspirator substrat Eheim cu baterii sau pompe valuri.