PDA

View Full Version : magazinul din piata amzei?



daemoncrx
31-01-2008, 17:37
mai oameni buni unde este mai exact magazinul din piatza amzei ca am fost si nu l-am gasit,clar nu am cautat destul!mai exista?

andreic
31-01-2008, 17:41
Cum intri dinspre Calea Victoriei faci prima la stanga(este un fast food) si este al 4 lea magazin tot pe stanga(pe dreapta ai teatrul si o benzinarie).

daemoncrx
31-01-2008, 17:42
am inteles nu de alta da acolo la calinescu am facut liceu dar am trecut p acolo si dupa fast food erau banci in nici un caz pet shop:(

daemoncrx
31-01-2008, 20:57
am fost l-am gasit si m-am scarbit cand am vazut ce era acolo sincer va sfatuiesc sa nu luati nimic,era o mare bataie de joc mai ales la adresa pestilor!

florinmacri
07-02-2008, 20:59
am fost l-am gasit si m-am scarbit cand am vazut ce era acolo sincer va sfatuiesc sa nu luati nimic,era o mare bataie de joc mai ales la adresa pestilor!
Curios, era unul din "crema" din Bucuresti. Am fost pe acolo,ce-i drept mai demult, sa dau niste pesti si au zis ca lucreaza numai cu importuri..... :grin:
Se duc la vale ?

zfcristian
07-02-2008, 22:51
Gasesti destul de multe lucruri acolo dar la capitolul pesti , sunt inghesuiti ;new46
Apropo de asa ceva , am fost astazi la magazinul de pe Selari si acolo ...... echipamente IOC, pesti inghesuiti rau de tot ( 4-5 piranha de 10-12 cm in maxim 50 litri de apa) si sa imi fie iertat dar asa mizerie in acvarii nu am vazut de mult! ;new48 , aveau o serie de bureti rotunzi , relativ mari , legati la pompe de aer dar erau imbacsiti de mizerie!
M-am bucurat ca nu mi-a placut nimic pentru ca nu stiu ce riscam daca bagam asa ceva in acvariu!