PDA

View Full Version : Propuneri pentru intalnirea de Sambata/Duminica



ifrimv
28-06-2006, 13:31
(continuare de la Intalnirile bucurestene - deja topicul este prea mare si greu de urmarit)
"La Baraca" este aglomeratie vara la terasa, ideal e sa faci rezervare, sau ma rog, asa fac eu. E destul de nasol sa mergi acolo, prin caldura si sa zica "nu avem locuri" (ca au fost nisthe baietii care si-au facut rezervare).
E frumos sa stai la terasa sa te uiti la scalari, nu sa stai inauntru. Din partea mea puteti sa incercati.
Fiind nou in acvaristica, pot sa spun ca Baraca mi-a deschis acest apetit/hobby.

Va recomand sa mergeti si "in afara programului" sa testati meniul (ex. berea era 25-30.000).

Sper ca patronul sa imi dea reducere pentru aceasta recplama :twisted:

razvan
28-06-2006, 15:19
corecta sublinierea, insa nu cred ca putem face rezervari atita timp cit nu stim cam citi ne stringem ..
de data asa, mergem pe principiul "om trai si om vedea".. mai sunt si alte "chestii" prin zona ;) ... si daca nu si nu.. "dam" in mac.. si tot gasim undeva inde sa stam la o masa rotunda ;)
treaba e sa ne vedem cit mai multi la "dooshpe trecute fix" la locul de intilnire.. ca sa nu stam sa ne cautam unii pe ceilalti.. daca dam buzna "un mare numar de oameni ai mincii" nu o sa ne dea afara (aproape) nimeni...

Johnny
28-06-2006, 17:54
La ce distanta de Obor e terasa ?

ifrimv
29-06-2006, 13:32
De la Spital de la Colentina inca 3 min.

Eu lucrez in zona Obor si stau in Pantelimon si prefer sa ma duc acolo.
Cine e prin zona sa mearga si sa isi dea cu parerea. Fiecare cu gusturile sale.