PDA

View Full Version : mi s-a parut superba faza



blu3_d3vil_tgv
04-12-2007, 14:34
http://www.trilulilu.ro/publisher/45f340fe42c936

Dudi
04-12-2007, 14:37
Taree =))

oviliv79
04-12-2007, 20:12
maine dimineata imi cumpar ...pui de caras :mrgreen:

Decamio
04-12-2007, 23:10
Vezi ca s-a mai aratat filmuletzul http://www.acvarist.ro/forum/viewtopic.php?search_id=2109389227&t=6483 :lol: si eu am incercat si intr-adevar, cat sunt pui, se duc dupa mana ta...cel putin la mine,da oricum filmuletzul e destul de vechi ;)

Juwel
04-12-2007, 23:42
Si ce daca s-a mai aratat, e fain si merita vazut. Super.

cristy
06-08-2008, 13:47
super fain

chibitz
06-08-2008, 13:53
O fi rupti de foame :)

BMFCaesar
06-08-2008, 14:13
disciplina de partid... :shock:

Tudor.M
06-08-2008, 14:45
creduli mai sunteti...este o facatura...inotul carasilor este in primul rand greoi si cu miscari ondulatorii

belzebut
06-08-2008, 15:10
se prea poate sa ai dreptate, insa mie personal mi se pare destul de plauzibil, daca ai sa mai cauti pe net ai sa vezi ca mai sunt si alte filmulete semanatoare, un card de scalari (pui) ai sa vezi ca si ei urmaresc mana celui care le da de mancare :roll: si nu sunt singuri pesti, sa nu uitam ca de cate mii de ani cresc chinezi carasi, de exemplu stiai ca au inventat o tehnica de pescuit cu ajutorul batlanilor? mai exact pasarile pescuiesc pentru dresorul lor, prind pestele si il pun in barca... eu cred este real totusi

UnRomeo
06-08-2008, 15:39
una e sa urmareasca mana si alta e sa innoate in formatie :)) Este o facatura toata ziua, carasii nu innoata asa nici daca le dai steroizi :mrgreen: . In plus, uita'te atent in momentul in care zoom-ul e pe grupul de pesti, vei observa ca innotatoarele frontale (nu stiu cum se numesc exact) nu se misca deloc natural.

Angelina
06-08-2008, 15:46
Nici eu nu cred ca acei pesti sunt vii.Poate robotei... :grin:

razvan
06-08-2008, 17:34
film "conex" in lista alaturata filmului din primul link..
avind in vedere ca ne invirtim prin zona...
http://www.trilulilu.ro/publisher/e5ae1a2d497809

Angelina
06-08-2008, 18:07
Ultimul filmulet e din ciclul "femeile la volan" :lol:

Decamio
06-08-2008, 18:15
=)) ioi, ce mi-a placut!!! Pentru numele jantei... cum sa te impingi in acceleratie ?! Corect, e femeie. Dar Angelina, acest accident s-a intamplat pentru ca femeile sunt mai mici de inaltime... a gasit si ea micuta o pedala sub chisior. Genial :!:

razvan
06-08-2008, 22:40
avind in vedere marca masinii, tare mi-e ca era hidramata, iar tanti nu ca a apasat, dar chiar a luat picorul de pe ....FRINA, iar masina a facut ce stie ea sa faca mai bine.
si iar zic vorba aia... prea multe accesorii si automatizari.... prosteste.

snakefishmike
06-08-2008, 22:51
=)) =)) =))
Decit sa se fi chinuit atita , mai bine facea treaba asta de la inceput :mrgreen:

florinisaiu
07-01-2010, 14:16
cand s-a dat jos de la volan nu parea asa mica de inaltime, sunt barbati mai mici de statura si mult mai bun soferi. tre sa recunoasteti...e in natura voastra , a femeilor... sofatul..:)

Angelina
07-01-2010, 14:32
Serios ? Ce legatura are natura si genul (feminin sau masculin) cu sofatul ? Sunt destule femei care sofeaza perfect si ar putea da clasa la orice barbat, rezulta ca generalizarea ta e o aberatie ;) Ca mai toate generalizarile de altfel . Cum poti baga n oameni in aceeasi oala ? Macar de formulai si tu altfel....de exemplu ca putine femei conduc bine ...si mai intelegeam .
Is curioasa daca in natura ta e postatul in topicuri cat mai vechi sau poate discriminatul asa , cu perdea ? Sau poate glumele nu prea reusite despre dragoste versus sex(vezi alt topic) ? :twisted: :blackeye
Semeni vant...culegi furtuna ;)

Radek
07-01-2010, 15:18
Tot din categoria "Femei la volan":

http://www.youtube.com/watch?v=P2qzjdH46gY

Enjoy!

ionutn
07-01-2010, 15:56
Primul filmulet este o facatura grosolana, daca ii facea sa dea ocol la acvariu mai credeam dar asa ceva nu (poate au mancat fier si era unu cu un magnet sub masa :lol: ), iar cel cu "parcare Unirea" care defapt nu este la noi in tara este exact genul de femeie pe care nu il agreez la volan (observati tigarea intre degete si mana pe volan), dar ma uimeste rezistenta spoilerului.

DANIEL79
07-01-2010, 16:41
Si daca tot e de ras hai sa vedem si asta:
http://www.youtube.com/watch?v=yYERoScm67k
L.E.Imi cer scuze de off topic :oops: .

gigifgs
07-01-2010, 16:51
funny

florinisaiu
08-01-2010, 12:06
Angelina-probabil tu esti o esceptie in ale sofatului , de aceea aperi femeile soferite, dar...majoritatea fac o gramada de gafe, asta e...
si in privinta a ce ai spus..dragoste,...sex, mi-e acolo mi se pare a fi sex,toata ziua, el (msculu molly) incearca doar sa procreeze,nicidecum nu ai pasa de cel de langa el , cauta doar folosul lui...asa ca... mai bine lasa, oricine are dreptul la parere si sa spuna ceea ce vede, nu? eu asta am vazut.
nu e cazul sa speri ca am cules furtuna...nu m-a deranjat deloc atitudinea ta, e ceva normal, si asta e in firea femeii...:)) mandria si o mica alura de superioritate asupra barbatilor...va e greu sa ...in fine.. numai bine.
tine-o tot asa!!!

Cat despre postatul in topicuri cat mai vechi, nici nu m-am uitat decand e acest topic, sunt nou pe site si tot navighez peel , mai caut unu, alta, unici nu m-am uitat la data... mersi oricum...toate le stii:)

CataOlo
08-01-2010, 12:15
... scuze pentru offtopic, dar ma "mananca" prea tare sub degete.

@florinisaiu - da tu un gogu' ceva sa vezi cate accidente sunt provocae de femei ??? Si ce urmari au ele ??? Si sa vedem si la barbati ... si daca faci un bilant, sunt ferm-convinsa ca o sa iasa in defavoarea barbatilor. Am urmarit muuult timp acest aspect - barbatii in general nu au atentie distributiva, si mai au si o anumita doza de testosteron care da din "copite", si cere adrenalina. Consecintele ... sunt, cand sunt, absolut dezastruoase.

Femeile au o anumita doza de estrogen si progesteron; au atentia distributiva mai buna decat a barbatilor; nu au o nevoie asa de mare de adrenalina => ruleaza mai "catinel"; totodata, sunt mai indecise - "pe unde sa ma duc cin punctul A in punctul B?" "O iau la dreapta - pun semnalizarea - ba nu, ca daca o iau la dreapta dau in strada X unde e nebunie - scuze ala din spate pe care l-am zapacit, merg tot inainte!".

Concluzie - femeile mai indecise, barbatii mai aventurieri - da' majoritatea mortilor sunt in masini conduse de barbati; majoritatea stricaciunilor la o masina rezulta tot din accidente provocate de barbati ... asa ca nu va mai umflati in pene! Datorita atitudinii "Femeie la volan", multe foamne care au un real potential sunt timorate la volan, si nu mai indraznesc sa conduca. Si de ce ...?

gabi_64
08-01-2010, 12:20
Tot din categoria "Femei la volan":

http://www.youtube.com/watch?v=P2qzjdH46gY

Enjoy!


Sau asta
http://www.youtube.com/watch?v=3td3ZTRA0qU

cu scuze ...nu vreau sa supar sexu frumos dar sunt exceptii...precum si la barbati ...vom vedea si la noi .......!

Angelina
08-01-2010, 12:24
Florin ... hai sa terminam cu offtopicul , atat iti mai spun : nu cunosti deloc femeile si nici oamenii in general , si se observa asta din cat m-ai citit pe mine. NOT :blackeye Plus ca la faza cu molly esti chiar tare :lol: Cu siguranta cauta sa se imperecheze pestele ala si nu vroia mancare. Ai dreptate. Poate mai studiezi putin ce a scris Mike in topicul ala...efectul pavlov iti zice ceva ?

Tudor.M
08-01-2010, 12:58
Pfff ce va mai certati cu teoria asta barbati vs femei.

La o emisiune TV s-a spus clar: "cei mai buni bucatari sunt barbatii, cei mai buni soferi sunt barbatii si....mai nou cele mai frumoase femei sunt barbatii" :blackeye :mrgreen:

livulik
08-01-2010, 13:00
tudor, jos palaria!
concluzia lunii ianuarie! :P :P :P

Angelina
08-01-2010, 13:01
Ahahhahaha Tudor , super tare ultima parte :lol: =)) :blackeye :salut