PDA

View Full Version : Discusi de vanzare



carasu
16-05-2006, 16:22
Vand 2 discusi - unul royal si celalalt pigeon blood, circumferinta 18-19cm, mananca atat inima de vita cat si hrana uscata, (posibil ca amandoi sa fie mascului, nu stiu sexul deoarece din 4 mi s-a format o pereche si doi au ramas pe langa, de asta si vreau sa-i vand, perechea formata depune la interval de 8 zile si nu pot sa cresc puii ptr. ca cei doi ramasi ii mananca). Pret 320 Ron amandoi. Astept oferte! Va multumesc!.

steff
16-05-2006, 17:00
Asta DA noroc ... ;) din 4 discusi sa se aleaga o pereche.... bravos.
Poate pui niste poze sa vedem familionu' ;) . Poate faci un topic la ciclidae si mai vorbim pe tema discusilor.
Bafta multa.

discus77
16-05-2006, 21:29
BRAVOS!!!Cat timp au Discusii?De cate ori au depus pana acuma?Sa ne ti la curent ,sunt curioasa daca reusesti sa-i inmultesti,eu nu am reusit doar o singura data :cry:

tanno_ap
12-02-2008, 16:44
Vand 2 discusi - unul royal si celalalt pigeon blood, circumferinta 18-19cm, mananca atat inima de vita cat si hrana uscata, (posibil ca amandoi sa fie mascului, nu stiu sexul deoarece din 4 mi s-a format o pereche si doi au ramas pe langa, de asta si vreau sa-i vand, perechea formata depune la interval de 8 zile si nu pot sa cresc puii ptr. ca cei doi ramasi ii mananca). Pret 320 Ron amandoi. Astept oferte! Va multumesc!.

Unde in VL stai? am si eu discusi. As vrea sa vb. mai multe si un schim de culori daca te intereseaza.