PDA

View Full Version : Cumpar discusi la preturi mici in satu mare



erik
14-04-2006, 19:38
Cumpar discusi la preturi mici de la vanzatorii din satu mare.Caut in special pereche bine dezvoltata apta pentru reproducere.Astept mesaje private(pm)

steff
14-04-2006, 21:00
Vezi ca s-a deschis un petshop NOu-nout in satu mare...Amazon se numeste ... ;) sau...daca esti baiat destept ;) mergi la Membri si da-i o sortare dupa localitate si ai sa ai surpriza... ;)
Bafta

erik
16-04-2006, 19:29
Pe la Amazon am trecut si sunt prieten bun cu discus77 chiar colaboram acum am facut o parte din site e cam naspet dar asta e

steff
16-04-2006, 21:11
Daca nu te grabesti si ai ceva imaginatie, daca ai tot ce-ti trebuie nu are de ce sa iasa naspet. ;)

erik
20-04-2006, 14:17
Acum astept... dar sa dus acvariul facut pentru discusi , la distrus soramea asa ca deocamdata vreau sa imi fac un acvariu nou in jur de 120 de litri.Acum nu gasesc sticla de 8 in tot orasul si cred ca o sa o iau razna. Am cautat pe la toti geamgii si cred ca o sa il fac din termopan :grin: :grin: :grin: :grin:

razvan
20-04-2006, 16:26
as putea sa-ti dau mailul unui producator de discusi din bucuresti, insa daca sunt ieftini nu pot sa confirm.
cert este ca omul se respecta si este respectat in "lumea" discusarilor. nu vinde nasparleti, deci si preturile sunt pe masura..
daca esti interesat, da-mi un pm...