PDA

View Full Version : Tetrazona Fight Club



Arrowhead
31-03-2009, 10:47
Dimineata am reusit sa surprind un moment inedit la mine in acvariu si anume o paruiala in toata regula la inceput intre 3 masculi de tetrazona , ulterior ramanand doar doi care sa-si dispute suprematia in cadrul grupului. Deoarece filmuletul este spectaculos m-am gandit ca nu ar fi rau sa pun un link sa vedeti si voi cum au evoluat ostilitatile.
Desi nu am reusit sa filmez tot , (greu de uploadat 100 mega ) va pot spune ca masculul dominant si-a pastrat pozitia reusind in final sa isi invinga rivalul pretendent.
Sper sa va placa , astept comentariile voastre.

http://s216.photobucket.com/albums/cc166/Gonzales228/acvariu/?action=view&current=DSCN1106.flv

kittros
31-03-2009, 10:52
Foarte tare!...partea de "menage a trois" e chiar inedita...

husky17
31-03-2009, 11:34
Eu cred ca ii apucasera melancolia din cauza melodie din fundal ("I never thought that I will fall in love again ... ") si se certau de la femei.

Arrowhead
31-03-2009, 17:36
Poate prind deseara revansa ca deocamdata Morosanu moartea din acvariu (masculul dominant actual ) face legea dar dupa cate vad eu ceilalti 2 zmardoi atenteaza la titlu

ovidiu85
31-03-2009, 17:57
E super tare....si eu am reusit sa surprind "batai" de genul acesta la mine in acvariu. La inceput m-am speriat(ma gandeam ca se ranesc in lupta aia) dar dupa ce am citit despre ei mi-am dat seama ca e ca o joaca.
Foarte frumos!!!

Decamio
31-03-2009, 18:25
Reusit filmuletul, totusi, mai tare decat bataia, sunt tetrazoanele care stau pe tusa si privesc meciul :lol: :lol:
LE: cred ca faceau pariuri ;)