PDA

View Full Version : La multi ani!!



lupul-sur
18-11-2006, 11:32
Doresc pe aceasta cale sa urez Domnului Marian cel ce este prezent pe acest forum cu nickul Sicmar si pe care multi dintre noi il cunoastem, La multi ani, urari de sanatate, viata lunga si tot ce este mai frumosc in viata. Fie ca intotdeauna valorile testelor de apa din acvariile dansului sa fie ok, iar pestii dansului sa nu cunoasca imbolnavirea, iar plantele, of plantele cat mai multe si cat mai dese ca deh multi s-au infruptat din prea multimea lor si sper ca se vor mai infrupta :)).
La multi ani din inima!!

Danny
18-11-2006, 11:53
si eu as dori sa ii urez la multi ani, imi pare rau nu stiam ca e ziua dansului pana nu am vazut postul lupului, dar tin sa ii multumesc pentru tot! multa stabilitate in acvariu!

razvan
18-11-2006, 15:28
alatur si eu gindurile mele bune la adresa lui SICMAR, urindu-i multa sanatate si implinirea tuturor dorintelor, de asemenea "noi si noi succese in opera de "citiva litrii"" ;) ce-i ocupa o buna parte din casa..!!!

LA MULTI ANI!!!

LittleJ
19-11-2006, 20:45
La Multi Ani si multa multa sanatate! Iti multumesc inca odata pt tot ajutorul oferit sa ai parte de tot ce iti doresti atat in acvariu cat si in viata! Eu iti sunt profund indatorat multumesc inca odata ! te salut

gabone
21-11-2006, 00:36
chiar daca e mai tarziu: LA MULTI ANI DIN TOATA INIMA!

ionutlatcan
21-11-2006, 08:41
cred ca mai bine mai tarziu decat niciodata.....La Multi Ani!!!!