PDA

View Full Version : ce parere aveti de stirea asta?



V.I.L.
08-12-2008, 23:55
Dati-va si voi cu parerea le legi trebuie sa suportam in romania...
http://www.youtube.com/watch?v=dxG_9AF6NpI&feature=related

adrian84
09-12-2008, 00:03
m-am uitat de 4 ori si tot nu imi vine sa cred ce prostie e acolo..... :lol: :lol: :lol:

Juwel
09-12-2008, 00:15
Aceste cuvantatoare fara ratiune care fac regulamente despre pestii de acvariu si acvarii in general, se pare ca si-au rezolvat toate problemele existentiale si acum, dupa ce s-au odihnit, nemaiavand alte subiecte cum ar fi somajul, pensiile de cacao, scolile fara aviz sanitar, transportul in comun, gropile din asfalt, spitalele insalubre si fara dotarile de baza, sanatoriile unde bolnavii sunt tratati ca niste animale si luati la munca acasa la dom. director precum sclavii, deci toate acestea fiind rezolvate au ajuns la subiecte high si soul: suferinta psihica a pestilor din acvarii datorita sticlei transparente float.
Minunati oameni, minunata si binecuvantata tara!!! Doamne ma simt ROMAN cand ii vad si ii ascult. ;new23

snakefishmike
09-12-2008, 00:31
Bre e veche . A mai fost postat pe undeva p-aci pe forum . Nu mai retin daca filmuletul sau un link catre stirea din ziar , dar sa mai discutat ;)

V.I.L.
09-12-2008, 00:34
Atunci imi cer scuze,nu am stiu,dar nu m-am putut abtine sa nu o arat colegilor de breasla.

snakefishmike
09-12-2008, 00:43
Stai linistit ca nu-i nici o problema sa ne reinprospatam memoria din cind in cind . Ar cam trebui sa o facem cam din 4 in 4 ani , cind se apropie alegerile :lol: