Buna, am un acvariu de cca 170L, insotit de capac si instalatie iluminat, sump, overflow, toate homemade dar isi fac treaba. Echipamentele nu sunt folosite de cca 6 luni, si decat sa le sparg prefer sa le vand. Pretul lor de achizitie a fost undeva pe la 650 de lei, eu vreau pe ele 200 de lei, pret usor negociabil(sau schimb cu scule de tamplarie). Pot asigura transport in anumite regiuni din moldova (Botosani, Suceava, Iasi, Neamt, Vaslui, Bacau) dar numai in anumite localitati.
Cat depre partea de bonus cine achizitioneaza aceste echipamente primeste tot ceea ce imi este de prisos (diferite filtre, pompe de aer, furtune de silicon, maternitati, acvarii de tratament) trebuie sa fac curat in cele 2 camere in care stau echipamentele si sa vad exact ceea ce mai este.
Am si anumite cioate si pietre, dar nu le mai stiu starea, acestea fiind depozitate in podul casei.
Cine e interesat sa ma contacteze in privat, ca si dead line, le tin pana la inceputul lunii septembrie, apoi daca nu gasesc pe cineva interesat mai mult ca sigur ajung toate la reciclat....