Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 23 of 23

Thread: Ce se intampla bre?

  1. #21
    Base member alinutz29's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    CLUJ NAPOCA
    Posts
    397
    Post (Dis)Likes
    Si eu sunt un mare admirator al acestui forum si l-am folosit de multe ori, si sa caut eu informatii dar si sa recomand altor acvaristi sa citeasca aici.......
    Eu zic, ca ar trebuie cumva readus la viata si sa fie ok......nu stiu cum se poate face asta, dar cred ca prin promovari pe facebook in grupurile dedicate acvaristicii ar fi un pas. Si eu pot promova forumul acest pe grupurile de Facebook unde sunt admin sau moderator.
    Plus, ce ar mai ajuta cum zicea un coleg mai sus sa fie o aplicatie pe telefon....sau ceva usor de accesat si usor de postat poze si video uri.

    In rest, din experienta mea pana cum toate informatiile bune si corecte nu le gasesti pe facebook ci pe forumuri de acest gen.
    Acvariu 450L,Temp:25,Filtru 2xEheim 2080,Nisip Cuart 0,8-1mm,cioate.Pesti:3 manacapuru F2+6 pinoy,25 neoni rosii,20 cory,15 ancistrusi&Luri,melci neritine/asasini/substrat;3 Acvarii 54L cu creveti crystal red PRL+Blue dream+red cherry,melci,moss,microsorum etc.

  2. #22
    Admin Laurentiu Craciunas's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    UK
    Posts
    3,617
    Post (Dis)Likes
    Salut, multumim pentru sugestii si dorinta de revigorare a forumului.
    E adevarat ca Facebook a anihilat activitatea utilizatorilor de internet, iar 'generatia' forumurilor face parte din trecut.
    Spre deosebire de Facebook, forumurile inca ofera continuitate, discutii usor de gasit si de urmarit.
    E improbabil ca un consurs sa aduca o schimbare notabila pe termen lung.
    Ca si accesibilitate pentru mobile, pentru cine nu a observat, se poate selecta un design de mobil din stanga jos. Nu e atat de flexibil ca o aplicatie, dar face continutul mult mai accesibil decat designul standard pentru laptop/PC.
    Din respect pentru munca si timpul investit pana acum avem in plan sa ramanem online nelimitat.
    Numai bine!

  3. #23
    Base member alinutz29's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    CLUJ NAPOCA
    Posts
    397
    Post (Dis)Likes
    Quote Originally Posted by Laurentiu Craciunas View Post
    Salut, multumim pentru sugestii si dorinta de revigorare a forumului.
    E adevarat ca Facebook a anihilat activitatea utilizatorilor de internet, iar 'generatia' forumurilor face parte din trecut.
    Spre deosebire de Facebook, forumurile inca ofera continuitate, discutii usor de gasit si de urmarit.
    E improbabil ca un consurs sa aduca o schimbare notabila pe termen lung.
    Ca si accesibilitate pentru mobile, pentru cine nu a observat, se poate selecta un design de mobil din stanga jos. Nu e atat de flexibil ca o aplicatie, dar face continutul mult mai accesibil decat designul standard pentru laptop/PC.
    Din respect pentru munca si timpul investit pana acum avem in plan sa ramanem online nelimitat.
    Numai bine!
    Super! Asa da...buna treaba!
    Poate reusim sa mai "inviem" formulul.....Eu mai postez din cand in cand
    Acvariu 450L,Temp:25,Filtru 2xEheim 2080,Nisip Cuart 0,8-1mm,cioate.Pesti:3 manacapuru F2+6 pinoy,25 neoni rosii,20 cory,15 ancistrusi&Luri,melci neritine/asasini/substrat;3 Acvarii 54L cu creveti crystal red PRL+Blue dream+red cherry,melci,moss,microsorum etc.

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •