PENTRU VOI aceasi fertilizanti sub o noua infatisare. Tel 0756835525

Ambalajele de produse fac parte din vietile noastre, asa ca am dorit sa dau FERTILIZANTIILOR mei o noua infatisare mult mai placuta, dar care sa vina si in ajutorul vostru. O identificare corecta pe sortimente datorita pozelor, o pastrare mai buna a lor si de ce nu ambalaje care le puteti folosi si cu alta ocazie sunt cateva beneficii care sper sa va ajute.
Fertilizantii pe care eu ii folosesc cu succes de 7 ani se vor regasii in pungi cu fermoar ( clips ) si cu instructiuni complete pentru o folosire corecta, cu aceleasi preturi ca si inainte. Sunt 4 ani de cand comercializez aceasta fertilizare completa si va reamintesc oferta generoasa de 6 doze (oricare ar fi ele ) la pret de 5, cu transport gratuit posta romana daca se baga banii in cont

Fertilizant macro PPS Pro special-25 lei (220 grame ), doza un litru solutie
Fier Chelat DTPA-20 lei (40 grame ), doza pt un litru solutie
Fertilizant macro PPS Pro - 20 lei (171 grame), doza pentru un litru solutie
Fertilizant micro Trace Mix Plus - 20 lei (40 grame) doza pentru un litru solutie

KNO3 - azotat de potasiu - 10 lei 100 grame
K2SO4 - sulfat de potasiu - 10 lei 100 grame
MgSO4 - sulfat de magneziu - 10 lei 100 grame
KH2PO4 - fosfat monopotasic - 10 lei 100 grame

De foarte multe ori am fost intrebat daca am o formula speciala de fertilizare. Folosesc micro Trace Mix Plus si fier chelat DTPA , dar si o formula mai speciala de macro PPS Pro adaptata la nevoile mele cu acvarii masiv plantate si multe plante rosii Am hotarat sa impartesesc cu voi aceasta formula si este disponibila pentru cei interesati
Plantele se scot din acvariu din momentul vanzarii. Telefon 0756835525. Transport gratuit cu banii in cont si bonusuri consistente la tot pachetul sau pachete mai mari.

100 fire gazon Staurigione repens-1 leu firul
10 Rotala Narrow red-5 lei firul
5 fire Rotala rotundifolia sp. colorata-2 lei firul
20 plante gazon Echinodorus tenellus-2 lei planta
3 pot-uri Hydrocotyle tripartite-5 lei pot-ul
10 plante blixa japonica-4 lei planta