1. Acvariu:
Juwel monolux 80 + filtru intern sticla display in stare buna filtru in stare perfecta = 150 ron
Eheim 63l + capac cu o mica imperfectiune(instalatia de lumina merge perfect) + filtru intern eheim + incalzitor eheim jager 50w = 180 ron(display perfect)

2. Pesti:
Guppy:
-full red blonde trio (2m1f) : 30 ron
-blue variegated trio (2m1f) - 30 ron
-Yellow cobra trio (1m2f) -25 ron
-Red cobra trio (1m2f) - 25 ron
-blue neon 1m2f - 50 ron

Anti-alge:
-Sewelia lineolata - 15 ron
-Ancistrus voalat ( clasic si albino ) - 7 ron

Gourami dwarf - exemplare adulte:
-colisa lalia = 10 ron
-colisa labiosa = 10 ron

3.Creveti:
-RCS- 3 ron
-Sakura ss - 8 ron

Contact: PM / 0725 953 253 - Marius
Se fac livrari in tara prin Tren/MAXI-TAXI/CURIER RAPID/orice alta metoda va surade, cu urmatoarele amendamente:
A. Pentru livrare in tara,plata sa se faca in avans in contul meu , urmand ca dupa ce mi-au intrat banii pe card sa va contactez si sa stabilim ora la care sa ajunga vietuitoarele
B. La cerere produsele vor fi fotografiate / filmate in timpul ambalarii , pentru a se garanta calitatea si standardele bazinelor din care provin acestea
C. Inainte de orice livrare se face confirmarea telefonica
D. Lista poate continua, in functie de dvs , eu ca si vanzator voi veni cu sugestii pertinente pentru a facilita tranzactia.
E.La pachetele compuse din mai multe produse cu o valoare considerabila sau in cazul celor care au mai cumparat de la mine preturile pot fi diferite, imi rezerv dreptul de a aplica un pret diferit fata de cel de lista in situatii speciale.
*In tara pachetele ajung in maxim 15 zile de la momentul in care banii mi-au intrat in cont ==> jobul nu imi va permite intotdeauna sa ajung la gara/autogara sa expediez imediat.
*NU expediez prin POSTA ROMANA pentru ca exista riscul ca plantele sa se ofileasca si pestii sa se usuce pana la destinatie.