Results 1 to 2 of 2

Thread: Lista magazine acvaristica si crescatori/vanzatori din Cluj Napoca

  1. #1
    Base member alinutz29's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    CLUJ NAPOCA
    Posts
    397
    Post (Dis)Likes

    Post Lista magazine acvaristica si crescatori/vanzatori din Cluj Napoca

    Buna tuturor,

    Am facut o lista cu magazinele si crescatorii/vanzatorii din Cluj Napoca. In lista sunt magazinele de care eu stiu si ce am mai gasit pe acest forum...

    Este un Excel online facut de mine si il gasiti la linkul de mai jos (sper sa il puteti accesa si edita):
    https://1drv.ms/x/s!Agb2-RET3MZWvWAsvyNvYsmH7q9h

    Va rog sa completati cu detalii necesare unde cunoasteti pentru a avea informatii cat mai complete si de acuratete ridicata.

    As avea rugamintea sa completeze doar cine este in cunostinta de cauza si cunoaste informatiile din surse sigure.
    Se pot adauga si alte magazina sau crescatori daca considerati.

    Eu zic ca este foarte benefice aceste informatii pentru comunitatea acvaristica clujeana.
    As avea rugamintea ca administratorii forumului sa il faca sticky acest post.

    Multumesc
    Acvariu 450L,Temp:25,Filtru 2xEheim 2080,Nisip Cuart 0,8-1mm,cioate.Pesti:3 manacapuru F2+6 pinoy,25 neoni rosii,20 cory,15 ancistrusi&Luri,melci neritine/asasini/substrat;3 Acvarii 54L cu creveti crystal red PRL+Blue dream+red cherry,melci,moss,microsorum etc.

  2. Likes NorbiD liked this post
  3. #2
    Base member alinutz29's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    CLUJ NAPOCA
    Posts
    397
    Post (Dis)Likes
    Am revenit aici cu linkul corect al listei cu magazinele: https://onedrive.live.com/View.aspx?...9YIXm4w3Ijxd6Y

    Rog un admin sa il puna eventual in postarea initiala.
    Acvariu 450L,Temp:25,Filtru 2xEheim 2080,Nisip Cuart 0,8-1mm,cioate.Pesti:3 manacapuru F2+6 pinoy,25 neoni rosii,20 cory,15 ancistrusi&Luri,melci neritine/asasini/substrat;3 Acvarii 54L cu creveti crystal red PRL+Blue dream+red cherry,melci,moss,microsorum etc.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •