Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 19

Thread: Top Filter Media

  1. #1
    Member Adrian_cv's Avatar
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Craiova
    Posts
    135
    Post (Dis)Likes

    Top Filter Media

    Ce este cu acest Top Filter media ca prea multe nu am reusit sa aflu de la domnul Cristi Ionescu care a aparut de nustiu unde. Stie careva dintre voi mai multe despre acest produs in afara de pret care mi se pare destul de mare 7.77 euro/litru?

  2. #2
    Aquarium expert mihai2002's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    onesti
    Posts
    3,056
    Post (Dis)Likes
    Din discutiile avute cu personaju repectiv pe facebook mi se pare mai mult o gluma sau cel putin o bataie de joc ca sa nu zic teapa
    Atit eu cit si alti colegi am fost curiosi sa aflam date tehnice despre acest produs ... fara nici o exceptie cam toti care au pus intrebari normale legate de acest materila filtrant am primit in schimb doar injurii block si comentarii sterse
    Atit eu cit si alti cu state mai vechi sau mai noi am avut parte de acelasi tratament, am comentariile mele cit si alea altora salvate daca o sa fie nevoie o sa le postez public...
    Firma respectiva e de fapt o fabrica de mobila care s-a trezit cu aceste bile pe cap si s-au gindit ei sa le vinda.... cel putin asa afirma clona cristi ionescu pe fb
    la fel acesta afirmatie e salvata
    Grija mare ce si cum cumparati .... asa cum am zis si pe fb bilele par a fi bucati de bca rotunjite la polizor

  3. Likes roshadow, NorbiD, Faye liked this post
  4. #3
    I'm Nobody
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    (Piatra - Neamt ) Helsinki - Finland
    Posts
    3,858
    Post (Dis)Likes
    Quote Originally Posted by mihai2002 View Post
    fb bilele par a fi bucati de bca rotunjite la polizor
    Ar merita banii doar pentru munca depusa )

    L.E.: ce bine ar fi daca nu i-am mai face reclama individului: discutand subiectul nu facem decat sa "sporim atentia" asupra lui.
    "Situatia in care te afli.... este consecinta faptelor si actiunilor tale! "

  5. Likes roshadow liked this post
  6. #4
    Member
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Bucuresti/Pantelimon
    Posts
    138
    Post (Dis)Likes
    N-ar fi rau sa postezi comentariile sterse si mai ales raspunsurile primite la intrebari pertinente. Posturile aplaudacilor nu s-au sters, dar nici nu prezinta vreun interes.

  7. #5
    Member Adrian_cv's Avatar
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Craiova
    Posts
    135
    Post (Dis)Likes
    Quote Originally Posted by mihai2002 View Post
    asa cum am zis si pe fb bilele par a fi bucati de bca rotunjite la polizor
    Exact asta am zis si eu cand am vazut prima data pozele : BCA

  8. Likes Cristii liked this post
  9. #6
    I'm Nobody
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    (Piatra - Neamt ) Helsinki - Finland
    Posts
    3,858
    Post (Dis)Likes
    Bre.... "s-a intors SYSO!!!!"

    Acum mi-am amintit..... Sa imi zice-ti mie "cutzu" daca nu e asa )

    Quote Originally Posted by Faye View Post
    N-ar fi rau sa postezi comentariile sterse si mai ales raspunsurile primite la intrebari pertinente. Posturile aplaudacilor nu s-au sters, dar nici nu prezinta vreun interes.
    Nu sa sters nici un post.... (intre noi fie vorba: e prea "doh" ca sa stie ca poate face asta) Na... ca acum i-am dat idei! El face doar block.... persoanelor care nu ii convin.
    Dubios a fost faptul ca.... atunci cand mi-a facut request avea doar 5 amici in lista..... Initial am crezut ca e "Ionescu nostru" si ma mirasem, deoarece nu imi amintesc sa il fi scos eu din lista mea. Verific: exista, asa ca pe al-2lea l-am ignorat pana recent, cand a inceput sa se agite....
    "Situatia in care te afli.... este consecinta faptelor si actiunilor tale! "

  10. #7
    Member
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Bucuresti/Pantelimon
    Posts
    138
    Post (Dis)Likes
    Al meu s-a sters, desi era cat se poate de civilizat si fara atacuri, toate posturile colegului opincarul s-au sters inainte sa apuc sa le citesc si probabil au mai fost.
    Last edited by Faye; 05-02-2016 at 16:12. Reason: erata

  11. #8
    Base member
    Join Date
    Jul 2012
    Location
    Vārteju- Magurele
    Posts
    324
    Post (Dis)Likes
    Le-a sters, mi-a dat block, m-a blestemat, iar acum se plange ca a primit amenintari grele ca facem si dregem, ca noi suntem smecherii forumurilor...
    Adevarul e ca nu exista publicitate negativa, doar publicitate, asa ca, am sa-i urmez sfatul lui @Nimeni si-l voi ignora.

  12. #9
    Aquarium expert mihai2002's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    onesti
    Posts
    3,056
    Post (Dis)Likes
    de acum pe luni , le am salvate pe calcul de la scirbici

  13. #10
    Aquarium expert mihai2002's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    onesti
    Posts
    3,056
    Post (Dis)Likes





Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •