Page 1 of 9 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 84

Thread: Doresc sa anulez contul meu de pe acest forum

  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    10
    Post (Dis)Likes

    Doresc sa anulez contul meu de pe acest forum

    Buna seara! As dori sa anulez/inchid definitiv contul meu de pe acest forum. Cum trebuie sa procedez? Multumesc.

  2. #2
    Administrator bilti's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    timisoara
    Posts
    1,924
    Post (Dis)Likes
    poti sa nu mai postezi nimic si e acelasi lucru.

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    10
    Post (Dis)Likes
    Oricum nu am postat... Daca se poate totusi as dori sa fie inchis. Va multumesc pentru intelegere.

  4. #4
    Admin Laurentiu Craciunas's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    UK
    Posts
    3,617
    Post (Dis)Likes
    Pterophyllum, pentru consecventa nu stergem nici un cont, fie care are 100 de mesaje, fie ca are 0. Acelasi tratament pentru toata lumea. Daca ai undeva informatii personale care vrei sa nu mai fie publice, trimite-mi un mesaj privat si le editez.

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    10
    Post (Dis)Likes
    Nu am nimic personal de editat. Doar ca nu folosesc forumul. Nu inteleg de ce vreti sa pastrati un membru care doreste sa paraseasca aceasta comunitate...nici macar nu am activitate... Vad ca si dumneavoastra dati dovada de consecventa... Va reamintesc ca nu scrie nicaieri in regulamentul forumului ca un user nu are voie sa isi exprime dreptul de a se retrage de pe acest forum prin a-l inchide complet. Nicaieri nu scrie ca o data inscris pe acest forum nu mai poti inchide contul! Poate ca am o problema personala, si in mod normal nu ar trebui sa va impotriviti. Din moment ce nu ati precizat aceste lucruri, insist "consecvent" sa faceti ce v-am rugat.

  6. #6
    Admin Laurentiu Craciunas's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    UK
    Posts
    3,617
    Post (Dis)Likes
    Nu exista semn de egalitate intre cont si membru, faptul ca pastram contul nu inseamna ca fortam membrul sa ramana, e alegerea ta daca intri sau nu pe forum, daca folosesti contul sau nu. Din respect pentru timpul adminului care a dat clickul de activare cand ai inregistrat contul nu il vom sterge la cerere, te rog nu insista.

    In regulament nu scrie nici ca nu vom sterge posturile unui membru la cerere, dar e de bun simt sa presupui asta. Doar pentru ca nu scrie in regulament nu inseamna ca poti alege ce se va intampla, decizia adminilor este superioara regulamentului.

  7. #7
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    10
    Post (Dis)Likes
    Ar trebui sa fie o comunitate de membrii care isi doresc sa faca parte din ea si nu tinuti cu forta. Daca imi pot inchide un cont de pe Yahoo, Facebook sau altele, aici imi lipseste aceasta optiune??? Este un abuz! E ca si cum as fi intrat in casa dumneavoastra si nu ma mai lasati sa ies!! Multumesc pentru click-ul de accept, insa nu folosesc forumul. M-am inselat. Am crezut ca voi activa aici insa nu a fost sa fie. Asa ca va rog din nou sa dati clickul final si sa scapati de mine. Aceasta discutie nu are legatura cu egalitatea sau suprematia unui admin fata de un membru, aluziile la asa ceva nu isi au rostul. Este vorba de drepturile mele, legal vorbind. Va multumesc!

  8. #8
    Very high member a.aurel's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Popesti
    Posts
    1,382
    Post (Dis)Likes
    Nici măcar la google sau la yahoo nu se șterge contul ci se dezactivează. Nu īnțeleg de ce atāt de mare tam-tam pe subiectul asta, din punctul meu de vedere tu faci īn mode intenționat trolling.

  9. #9
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    10
    Post (Dis)Likes
    Eu am intentia sa fac trolling???? Nu ai citit ce vreau??? si anume dezactivarea/inchiderea/stergerea contului. Voi insistati sa tineti un membru cu forta!!! Daca se rezolva de la primul mesaj dat nu mai ajungeai sa spui ca fac nu stiu ce. Tam-tamul este de partea voastra si incapatanarea la fel! Nu mai imi pune in carca actiuni pe care nu le intreprind. Am cerut civilizat sa mi se stearga contul. Si nu am vorbit cu altcineva de pe forum, nu v-am injurat, nu am aberat, nu am facut nimic iregulamentar.

  10. Likes cardone liked this post
  11. #10
    Member
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Suceava-Obcini
    Posts
    235
    Post (Dis)Likes
    Fara suparare pana si contul de pe facebook, utilizatorul il poate dezactiva (sterge sau ce o face cu el) ca dat uitarii nu, calculatoarele nu uita nimic niciodata. Asa ca nu fiti asa drastici si lasti omu sa-l dezactiveze. Consider ca aici intervine dreptul de proprietate si nu va mai dati superiori voi admini fata de ceilalti membrii, ca luati face to face la discutii, s-ar putea ca nici notiunile de acvaristica sa nu le stapaniti precum pretindeti.
    Daca vezi ca iti vine cheful de a munci, stai jos, ca trece.

Page 1 of 9 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •