Page 7 of 7 FirstFirst ... 567
Results 61 to 62 of 62

Thread: Natura

  1. #61
    Very high member dandumitru's Avatar
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Bucuresti Dr. Taberii
    Posts
    1,495
    Post (Dis)Likes
    Quote Originally Posted by skorpion2009 View Post
    salut Danut,
    deci mosul ala fissidens e asezat intr-un mare fel, imi place la nebunie...aduce cu un nature stil amano maxim!
    nu stiu cum reusesti sa agati mosul ala sa-l faci "bile" fara sa-l pierzi prin flow-ul pompelor, esti artist...
    bravo omule, super frumos, mai tine-l, uita de reset vreo 6 luni...parerea mea
    Salut Catalin !

    Multumesc Catalin !
    Unde ai fost pana acum omule, musai sa trebuie sa ne vedem cand ai un drum prin Bucuresti !
    Toate cele bune !
    Multumesc Paul !
    Te astept pe la mine la sfarsit de saptamana !
    Multumesc Dorin !
    Sa nu vrem sa fie cum ne place, sa fie cum a lasat natura, si ne va fi mai bine - Daniel Dumitru
    " Natura " Taraboste " Gazonul japonez "

  2. #62
    Member skorpion2009's Avatar
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Ploiesti
    Posts
    294
    Post (Dis)Likes
    Unde ai fost pana acum omule, musai sa trebuie sa ne vedem cand ai un drum prin Bucuresti !
    am stat la "panda" pe aici
    citesc, invat, nu ma bag in seama aiurea...am zis de la inceputuri ca sa fii acvarist iti ia vreo 5 - 6 ani de studiu si experimente, acum sunt doar stagiar ...iar asta vara a fost cam slaba miscare pe forum, treaba la serviciu ca la balamuc...
    am facut experimente cu acvariul meu, am vrut sa vad "pe propria-mi piele" cum e cu una, cu alta...o sa-ti povestesc, e mult de zis, am mers pana acolo la a creste alge si a incerca sa vad ce le omoara, ce le intareste...gandeste-te ca m-am ambitionat ca 5 luni sa nu fac nimic in acvariu, sa-l las in deriva pentru a-i invata metehnele, fara fertilizare, fara mentenanta, cu analize la apa doar si lupta cu alge paroase.
    m-am plictisit si de "cursuri" si i-am dat un reset la acvariu, o sa incep un jurnal nou sapt viitoare
    de venit la bucuresti, vin in fiecare marti si vineri, dar si tu am vazut ca tot esti prins cu treaba, cu plecari, mai greu ne putem vedea...o sa gasim timp, cu siguranta, iesim la o pizza cu fetele
    Last edited by skorpion2009; 22-09-2016 at 10:14.

  3. Likes dandumitru liked this post
Page 7 of 7 FirstFirst ... 567

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •