Salutare!

In urma unei colaborari cu magazinul Nevertebrate am strans la ei o suma pe care urma s-o cheltui pe produse acvaristice. Dar timpul din nou ma impiedica sa ma mai tin de acvaristica, ca urmare vreau sa epuizez acea suma sa n-o tin blocata, ajutand tot odata si cativa acvaristi cu o reducere de 10%. Drept urmare, daca cineva are nevoie de ceva de la NV, poate sa-mi spuna mie, eu voi da comanda pentru acvaristul respectiv si el imi plateste mie cu 10% mai putin decat pretul de pe site.
Pentru cei interesati, discutam pe PM, si vom merge dupa regula "primul sosit, primul servit", oferta mea fiind totusi limitata.


Totodata vand si nano-ul meu actual:

Acvariu 21l, 35x25x25, sticla utraclara Saint-Gobain de 6mm (very safe), margini cantuite, silicon transparent, lipituri absolut perfecte, achizitionat de la Aquadec cu 170 lei. Acvariu arata extraordinar. Pe fata are cateva urme foarte fine de folosire, iar pe spate are autocolant negru. Cine-l cumpara poate inlatura autocolantul, inlocui cu unul sablat petru aquascaping, sau inversat fata cu spatele, etc. A fost folosit maxim un an.
120 lei





Set Lily Pipe IN-OUT cu sfera (Poppy Pipe). IN-ul e ok, OUT-ul e putin cam mare pentru un nano de 20l, dar la un acvariu de la 50l in sus e perfect. Bune, rezistente (daca nu le-am spart intr-un an de folosinta). Diametru 13mm, pt furtune de 12-16.
90 lei




Butelie CO2 reincarcabila 2KG luata de la NV cu 385 lei, este excelenta, folosita jumatate de an, revizie valabila inca vreo 8-9 ani.
300 lei





Difuzor ceramic mic si drop checker hang on, din sticla, frumoase mici si elegante, termometru hang-on JBL marimea M, rezerve JBL de drop checker (1.5 sticlute), numarator de bule transparent, valva antiretur serioasa (JBL cu filet), furtun CO2 JBL negru.
100 lei




Pachet aquascaping: Fertilizanti de top ADA Step 2 250ml si ADA Brighty K 250ml, 90% pline. Penseta curbata 30cm si foarfeca tot curbata 30cm pentru aquascaping.
150 lei





Ofer reduceri substantiale pentru cine cumpara mai multe produse.