Results 1 to 4 of 4

Thread: Reviste acvaristice

  1. #1
    High member avl's Avatar
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    Bucuresti/13 Septembrie
    Posts
    684
    Post (Dis)Likes

    Reviste acvaristice

    La evenimentul tinut de Chris, la Animax-Vulcan, s-au impartit si niste cadouri participantilor. Printre altele si 5 reviste de acvaristica:

    - Wildshrimp (sunt descrise excursiile facute in cautarea crevetilor in mediul lor natural, in special in China)
    - Aquarium plants (notiuni de baza, informatii despre plante si crestea lor, o lista cu plantele comercializate de Dennerle)
    - Aquarius (informatii generale despre acvarii, poze si detalii despre posibile biotopuri)
    - Breeders'n Keepers vol 2 (despre cresterea crevetilor, interviuri cu crescatori cunoscuti)
    - Scaping guide (asta e doar in germana, notiuni de baza despre scaping, prezinta cateva acvarii castigatoare de concursuri)

    Daca cineva vrea sa le rasfoiasca le imprumut cu placere.
    Puteti sa le luati de pe Panduri, colt cu 13 Septembrie (la fostul monitor oficial) dupa 17:30, in timpul saptamanii. Sau pot sa le iau la munca pe Dacia colt cu Mosilor, daca ma anuntati dinainte.
    0743333235, Varol.

  2. #2
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Brasov
    Posts
    85
    Post (Dis)Likes
    Initiativa este de laudat. Banuiesc ca nu trimiti si in tara. Oricum good job!

  3. #3
    High member avl's Avatar
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    Bucuresti/13 Septembrie
    Posts
    684
    Post (Dis)Likes
    Daca te ajuta as putea sa trimit si in tara. Transportul pana la tine nu trebuie sa-l platesti dar sa mi le trimiti inapoi o sa platesti tu coletul. Lasa-ma weekendul asta si daca nu le vrea nimeni din Bucuresti le trimit marti. Daca le dau pe aici promit ca nu te uit.

  4. #4
    Very high member LupuMoralist's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Bucur Obor
    Posts
    1,024
    Post (Dis)Likes
    Hai sa le scanam. Ne auzim sapt viitoare, am eu scanner color

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •