Salut! Pun la vanzare urmatoarele:

1.Acvariu 70x40x45 , home made, din sticla de 8 cu neoane incastrate in sticla ( partea de sus are o zona in care se afla neoanele dupa cum veti putea vedea in poze ) colantat in concordanta cu mobila pe care o aveam cand l-am facut + neoane de rezerva + filtru intern + substrat si alte decoruri = 200 ron negociabil.

Mentiune: instalatia electrica face figuri, se poate repara in 15 minute daca vreti sa va bateti capul cu ea. Deasemenea, daca nu va plac neoanele care sunt deja pe el, se ofera alte doua neoane bonus pt inlocuirea lor.
Acvariul este un foarte bun display, eu l-am folosit o buna perioada de timp la cresterea plantelor.

2.Acvariu 80x40x40 din sticla de 8 ce prezinta zgarieturi vizibile si nu poate fi folosit ca bazin de display ( datorita micilor neajunsuri estetice pe sticla din fata) + filtru intern + substrat si alte mici maruntisuri = 100 ron

Prezinta acele zgarieturi inestetice dar este foarte bun ca acvariu de carantina, crescut puiet sau plante ( daca aveti lampa sau faceti o instalatie ).

Separat , acvariile fara echipamente decoruri au urmatoarele preturi:

1. Acvariu 70x40x45(126l brut) , home made, din sticla de 8 cu neoane incastrate in sticla - 150 ron

2.Acvariu 80x40x40(126l brut) din sticla de 8 ce prezinta zgarieturi vizibile si nu poate fi folosit ca bazin de display - 75 ron

Cele doua bazine , atat complete cat si separate, se pot oferi la schimb cu terarii sau diversi serpi / tarantule / gecko ( crested de preferat ).

Contact: PM sau 072 711 05 30