Page 11 of 13 FirstFirst ... 910111213 LastLast
Results 101 to 110 of 128

Thread: Dupa 20 de ani...

  1. #101
    Very high member dandumitru's Avatar
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Bucuresti Dr. Taberii
    Posts
    1,495
    Post (Dis)Likes
    Quote Originally Posted by georgebt View Post
    Nu stiu la care Paul faci referire,cert este ca nu am numarul lui de telefon si nici nu cred ca ar avea rabdare sa explice el unui necunoscut cum sta treaba cu acvaristica.
    Paul este "" @roshadow "" , si este cel care m-a botezat pe mine " Conu Scorillo " datorita jurnalului meu

    http://forum.acvarist.ro/showthread....araboste/page5

    postul 49 !


    """ Evident ca nu au ajuns acele 20 de minute si a fost nevoie de alte discutii pana a reusit sa ma faca sa inteleg cum sta treaba.Io oricum eram bun,doar ca el nu reusea sa se faca inteles. """

    Pai, na, si cu tine, daca suni dupa ce omu a baut cateva pahare cu vin, cum Dumnezeu vrei sa se mai faca inteles !
    Sa nu vrem sa fie cum ne place, sa fie cum a lasat natura, si ne va fi mai bine - Daniel Dumitru
    " Natura " Taraboste " Gazonul japonez "

  2. #102
    Member skorpion2009's Avatar
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Ploiesti
    Posts
    294
    Post (Dis)Likes
    Io oricum eram bun,doar ca el nu reusea sa se faca inteles.

    tare faza.... Danutule, sa pregatesti halbele pentru martie-aprilie ca vin cu berea

    E clar ca investitia nu este direct proportionala cu reusita.Doar ca avand aceasta lampa iti pemite sa jongleji mult mai usor cu lumina si rezultatele spun io ca nu sunt intamplatoare.
    spui tu...si spui bine aici
    Nu stiu la care Paul faci referire
    Da, la @roshadow, il salutam "printre randuri", stiam ca o sa citeasca
    Cu toata investitia si aranjamentul unui profesor,daca dau algele in masa peste tine...nu cred ca are sa aprecieze cineva ceea ce vede;cred ca nici macar tu
    si aici sunt de acord cu tine...cu o completare: ca sa ajungi profesor, mai intai trebuie sa fi student , ori eu abea sunt boboc, in anul I
    Cand ajungi sa intelegi ceea ce se intampla in acvariul tau si ii dai ce trebuie,lucrurile pot merge doar bine.)
    100% adevarat, pot merge chiar foarte bine, interesul nostru este sa aplicam ce invatam pe forum, totul adaptat nevoilor acvariului nostru

  3. Likes georgebt, dandumitru liked this post
  4. #103
    Senior Member roshadow's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Location
    Bucuresti - Filaret
    Posts
    1,860
    Post (Dis)Likes
    Da di unde stie tu daca io stie sa ceteste? Ca io nu am facut facultatea de litere!
    Sa va manince "rechinii" din acvariu !

  5. #104
    Member skorpion2009's Avatar
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Ploiesti
    Posts
    294
    Post (Dis)Likes

    stie tetea Decebal ce stie...am pretini sus in parlamentul tracilor

  6. Likes vazilian liked this post
  7. #105
    I'm Nobody
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    (Piatra - Neamt ) Helsinki - Finland
    Posts
    3,858
    Post (Dis)Likes
    Quote Originally Posted by roshadow View Post
    Da di unde stie tu daca io stie sa ceteste? Ca io nu am facut facultatea de litere!
    Pai daca nu citesti tu "tot".... atunci cine? )
    "Situatia in care te afli.... este consecinta faptelor si actiunilor tale! "

  8. #106
    Senior Member roshadow's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Location
    Bucuresti - Filaret
    Posts
    1,860
    Post (Dis)Likes
    @Nimeni: SRI-ul, KGB-ul, CIA, "Baietii veseli" de la Mossad.. ba chiar si voinicii de la ISIS ca deh apare cuvint cheie: bomba!
    Sa va manince "rechinii" din acvariu !

  9. #107
    Member skorpion2009's Avatar
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Ploiesti
    Posts
    294
    Post (Dis)Likes
    Ssssstttt... SECU'... 2 si 1/4 (sau 9 sferturi).......mare grija cu bomba!!! Cica drojdia-i cea mai inflamabila ...fara lamaie
    Sebi
    Last edited by skorpion2009; 04-02-2015 at 21:30.

  10. #108
    Member skorpion2009's Avatar
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Ploiesti
    Posts
    294
    Post (Dis)Likes
    Update poze, ramasesem in urma rau...intre timp m-am mai "jucat" nitel cu plantele...mie imi place ce a iesit, pacat ca fac foto cu un amarat de telefon cu camera de 5M
    sper sa va placa, in realitate e mult mai frumos



    nimic nou, in continuare curat, fara alge, singura modificare, la layout, si la fertilizare am adaugat PO4, iar in curand voi trece pe all in red
    Attached Images Attached Images

  11. Dislikes 1Mihai disliked this post
  12. #109
    Base member
    Join Date
    Aug 2012
    Location
    Botosani
    Posts
    371
    Post (Dis)Likes
    Chiar ma intrebam cum mai arata acavriul tau avand in vedere ca nu ai mai pus o poza de ceva vreme.
    Mie imi place.

  13. #110
    Very high member dandumitru's Avatar
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Bucuresti Dr. Taberii
    Posts
    1,495
    Post (Dis)Likes
    Trebe mai multa hotarare !
    Buturuga trebuie aplecata putin pe spate, sa fie mai luminata, pentru a scoate in evidenta textura, formele si culoarea. Gazonul incepe sa se intinda, iar dupa aceea sa vedem noua abordare a scape-lui.
    Sa nu vrem sa fie cum ne place, sa fie cum a lasat natura, si ne va fi mai bine - Daniel Dumitru
    " Natura " Taraboste " Gazonul japonez "

Page 11 of 13 FirstFirst ... 910111213 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •