Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 24 of 24

Thread: ia Kentu neamule ...... ia Salifertu .... ia Octoupsu ....

  1. #21
    Aquarium expert cristi_ionescu_79's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Bucuresti - Drumul Taberei
    Posts
    4,723
    Post (Dis)Likes
    Liliacule uite cum sta treaba: comanda minima ca sa fiu bagat in seama si sa obtin preturile de mai sus este de 2500-3000$. Eu nu o sa ingrop atatia bani ca sa recuperez 300 lei de la tine (nici macar 100$). Eu am inceput sa-i contactez pe clientii TUCRADIO marinari si daca reusesc sa obtin acorduri verbale incurajatoare, dau comanda si maine. Daca nu, peste cateva luni bune (adica la anu) cand voi comanda si alte produse de la individ.
    Last edited by cristi_ionescu_79; 26-09-2014 at 23:11.
    Si io mi-mic, dar la tucradio-acvariu everyday e BlackFriday .....
    - Dennerle - Giesemann - SunSun - Sera - EasyLife - Aquili - JBL - Dupla - Shirakura - NLS - VIMI - Kent Marine - Hydor - Prodibio - Seachem - Tropica - Hikari - Salty Shrimp - Jebao

  2. #22
    Aquarium expert cristi_ionescu_79's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Bucuresti - Drumul Taberei
    Posts
    4,723
    Post (Dis)Likes
    A venit Kentuuuuuuuuuuuuuuu
    Cine mai doreste, cine mai pofteste?
    Si io mi-mic, dar la tucradio-acvariu everyday e BlackFriday .....
    - Dennerle - Giesemann - SunSun - Sera - EasyLife - Aquili - JBL - Dupla - Shirakura - NLS - VIMI - Kent Marine - Hydor - Prodibio - Seachem - Tropica - Hikari - Salty Shrimp - Jebao

  3. #23
    Member
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Constanta
    Posts
    174
    Post (Dis)Likes
    Asa cum am vorbit la telefon , comanda mea ramane pe pozitie cu specificatia ca voi dori si un overflow box double siphon . Ma astept ca produsele si colaborare cu tine sa decurga ca si pana acum , seriozitate si responsabilitate. Din partea mea ai tot respectul pentru ce faci si ceea ce comercializezi, pe mine m-ai castigat ca si client fidel. Multumit tot timpul de produsele si de modul in care am colaborat cu tine , chiar si atunci cand s-au dus la gunoi 4 tuburi giesseman de 80w din cauza postei romane.
    - OB300D (Overflow Box Double Siphon) - 383 lei

    - NW-150-6530B (Internal OTP Protein Skimmer) - 705 lei

  4. Likes marianmarian, Nimeni liked this post
  5. #24
    Aquarium expert kirucd's Avatar
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Bucuresti, Domenii
    Posts
    2,417
    Post (Dis)Likes
    Andrei mai pune niste bani si ia skimmerul mai mare daca ai loc sa il bagi, NW200-6540B
    acel skimmer vei putea sa il folosesti si la un bazin mai mare, iar daca ii
    facem un tunnig cu injector Beckett poti sa il folosesti lejer la un bazin de 600-800 litri.

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •