Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 15 of 15

Thread: pasionat guppy

High member
    Post (Dis)Likes
    Sunt și ei. Deocamdată Óncerc să cresc mari femelele. Voi reveni cu noi filme.

blue moscow ,full red albino achizitie recenta de la colegul Viorelolt
    Last edited by syso; 22-09-2014 at 21:48.

Junior Member
    Post (Dis)Likes
    Salutari. Femelele de full red albino sunt virgine, dar mature (au 4,5 luni). Deci este momentul potrivit pentru fecundare, altfel pot aparea oua nefecundate.
    Cele de blue au 3 si 4 luni, deci cam peste 3-4 saptamani ar fi timpul si pentru ele. Cele de gold albino au 2 luni, hrana vie si uscata variata, vor creste "de urgenta".
    Sanatate.

Junior Member
    Post (Dis)Likes
    Si eu am o linie de blue moskow. Insa nu varianta dark, varianta albastru deschis. Revin cu poze.
    Altii? ce linii mai aveti?

Member gupylescu's Avatar
    Post (Dis)Likes
    Am incercat sa fac ceva poze, cum am fost rugat, nu prea au iesit dar ceva se vede. Ideea este ca nu stiu cum sa pun pozele aici asa ca am sa dau un link la care se pot vizualiza
    http://zburatorivisiniiromanesti.sun...pard/100755512. La hibrizii cei de red cobra am renuntat se pot vedea aici blue moscow, un hibrid de sunset, leoparzii si ceva yelow cobra interesant despre care astept si pareri!

Member
    Post (Dis)Likes
    Sunt si eu pasionat de guppy, in mom de fata imi construiesc un rastel in care voi avea acvarii de 70x40x40 impartite in cate 3 compartimente.
    As vrea sa cunosc pasionati din Bucuresti si imprejurimi care sunt dispusi sa faca schimb sau sa vanda linii stabile.

Page 2 of 2 FirstFirst 12