Mi-am oprit 10 pesti, si trebuie sa dau din rest. Sper sa fi nimerit si femele printre cei opriti, fiindca e o linie la care dimorfismul apare destul de greu, cand pestii sunt maricei. Fiind posibil un dezechilibru in sex ratio (eu am avut 8M:2F, dar de ajuns- puiaza bine, insa nu am avut eu conditii sa scot mai multi pui), propun doua variante de vanzare:

1- ACUM: pachet de 10 pesti tineri, 5-7cm: 100 RON; daca aveti ghinion sa fie unisex (desi nu cred), promit sa incerc o rezolvare, eventual sa tinem legatura toti cei care avem specia asta si sa nu ramana nimeni in paguba, neavand macar o pereche. In conditii bune, pestii vor reusi sa depuna la voi in acest sezon- la mine nu vor putea creste cca. 80-100 pesti cum ar creste cate 10 la cel care cumpara.

2- LA TOAMNA: clar sexabili, dar 25 RON/buc.

Pestii sunt SUPERBI, si un surplus de masculi ofera spectacole faine. Nu aleg ciurucuri pentru vanzare, NU AM asa ceva (daca scoteam comercial, cred ca aveam vreo 2000... puii duri au devorat fratii mai inapti), ci doar pesti din serii diferite!

Stau la dispozitia celor interesati cu orice detalii necesare.
Contact PM.

Multumesc!