Page 3 of 7 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 62

Thread: rahaturi de la pond

  1. #21
    User banat
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    IASI
    Posts
    421
    Post (Dis)Likes
    nu am zis ca am terminat , boule, cateva clase, dupa nik-name vad ca esti un rahat de om...mananci rahat dupa cum iti cade, stiu lumea voastra de sclavi din bucale..

  2. #22
    User banat
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    IASI
    Posts
    421
    Post (Dis)Likes
    Esti un prost, noi facem acvaristica din pasiune, tu vinzi doi xifori si -ti cumperi un carnat! Am scris bine "si-ti" ?!?

  3. #23
    User banat
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    IASI
    Posts
    421
    Post (Dis)Likes
    Iti trimit si datele mele, cnp-ul si nr de telefon, daca crezi ca tu ai sange in instalatie, boule !

  4. #24
    Aquarium expert kirucd's Avatar
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Bucuresti, Domenii
    Posts
    2,417
    Post (Dis)Likes
    Quote Originally Posted by ovidiualn View Post
    nu am zis ca am terminat , boule, cateva clase, dupa nik-name vad ca esti un rahat de om...mananci rahat dupa cum iti cade, stiu lumea voastra de sclavi din bucale..
    Sclav? Interesant...

    Cand o sa investesti 15.000 de euro intr-un acvariu atunci poate putem sa mai discutam,
    pina atunci ciocu' mic ca faci curent si umbra degeaba pamantului.

  5. #25
    User banat
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    IASI
    Posts
    421
    Post (Dis)Likes
    Parliti ca tine, cu acvariu in borcanul de muraturi de 10 litri am mai vazut eu, natie! Ma-ta nu ti-a dat 100 de mii de euro sa ai gradine unde sa-ti faci pond, iar proprietarul nu te lasa cu acvariu si pisica; asa ca latri ca un caine pe forum la cei ce-si permit, la cei ce au mai multa carte, ce sa le si piermita un salariu de 1500 de E, sa stea si ei linistiti ca hoby-ul lor e la adapost ! Da cu piatra ca un cocalar manelist ce stiu ca esti...

  6. #26
    User banat
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    IASI
    Posts
    421
    Post (Dis)Likes
    asa cum am banuit! ai dat 15mii de euroi pe un borcan, eu am dat 1000 de mii numai pe teren ! gupar mic si prost...

  7. #27
    User banat
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    IASI
    Posts
    421
    Post (Dis)Likes
    FARA un zero, la naiba !

  8. #28
    Aquarium expert kirucd's Avatar
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Bucuresti, Domenii
    Posts
    2,417
    Post (Dis)Likes
    Prietene, esti praf. Acvariul meu, borcanu' ala de muraturi de care vorbesti, il
    gasesti in topicul de mai jos:

    http://forum.acvarist.ro/showthread....Reef-125x68x70

    Cand o sa iti permiti sa investesti bani intr-un asemenea "borcan de muraturi"
    sa ma anunti, poate iti dau niste sfaturi sa iesi mai ieftin.

    In ceea ce priveste cartea, sint lucruri pe care nici tu nici multi altii nu mi le puteti lua,
    si asta e motivul pentru care de fapt sinteti invidiosi. Cand o sa faci ceva util comunitatii
    acvaristice o sa iti treaca supararea, pina atunci pune burta pe carte, inclusiv la limba
    romana ai ramas repetent.

  9. Likes Nimeni liked this post
  10. #29
    Aquarium expert kirucd's Avatar
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Bucuresti, Domenii
    Posts
    2,417
    Post (Dis)Likes
    Quote Originally Posted by ovidiualn View Post
    FARA un zero, la naiba !
    Si io care ma gandeam ca stau de vorba cu un milionar, ca mai toti milionarii
    din eterna si fascinanta Romanie

    LE esti haios, te-ai antrenat mult pentru rolul de clown?

    LLE da, mie mama nu mi-a dat 100.000 de euro sa ii bag intr-un pond,
    a trebuit sa muncesc pentru cei 15.000 de euro pe care i-am bagat in
    acvariu. Parveniti din astia ca tine mananc pe paine la micul dejun

  11. #30
    User banat
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    IASI
    Posts
    421
    Post (Dis)Likes
    Asa, si maine voi fi banat de adminul din Timisoara, conorasean cu syso, ce stiu ca nu da doi bani pe boii din capitala cu aere de dumnezei ! Ce formula are apa la voi, manca-mi-ati? Ca mi-e scarba de bucale cand deschid tv cu bianca dragusanu , cu vanghelie, cu oprescu... De ce aveti voi 2 perechi in plus, baieti? Stiu oameni mari din oras pe forum, dar i-ati alungat ca pe niste caini ! Daca citesc protestul meu, ii salut !
    Cresc koi inainte ca ma-ta sa vada ca xiforii tai fata ! Dar ce sa faci cu fatalai cu aere de baieti care stau pe forum in miez de noapte! V-ar bate ma-ti-li voastre la cur cu nuiaua... Am scris corect "ma-ti-li" coaie, nu ?

Page 3 of 7 FirstFirst 12345 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •