Page 12 of 12 FirstFirst ... 2101112
Results 111 to 120 of 120

Thread: Proiect Propun sa intram in randul lumii

  1. #111
    I'm Batman! dan.pavelescu's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Bucuresti, Colentina
    Posts
    5,642
    Post (Dis)Likes
    Lasa galeria, dezvolta treaba cu acvaristele

    Serios acum, da, te poti baza pe mine. Sunt dispus sa ofer donatii in obiecte, bani si ce s-o mai gasi prin cutia cu maimut... lilieci.

  2. Likes bitanu, Ionut Godea liked this post
  3. #112
    User banat
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Bucuresti
    Posts
    29
    Post (Dis)Likes
    Quote Originally Posted by cristi_ionescu_79 View Post
    @oplantasiunpeste: satisfactii nebanuite ... nu vrei sa le incerci si tu pe pielea ta? E foate simplu si nici nu-ti trebuie mare lucru: bani si timp .... o nimica toata
    Nu multumesc. Dar macar eu nu imi asum si dupa ma las pagubas si dau vina pe x-lescu ca m-a jignit.

  4. Dislikes Geani, Laurentiu Craciunas disliked this post
  5. #113
    Senior Member roshadow's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Location
    Bucuresti - Filaret
    Posts
    1,860
    Post (Dis)Likes
    Quote Originally Posted by Latty View Post
    Inca o dovada ca cineva a facut bani pe spatele oamenilor ca voi care ati cotizat intr-o asociatie fantoma sa zic asa, am dreptate sau ma insel ?
    Poftim cum se gindeste despre o eventuala asociatie...

    Hic !
    Sa va manince "rechinii" din acvariu !

  6. #114
    Admin Laurentiu Craciunas's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    UK
    Posts
    3,617
    Post (Dis)Likes
    Exista un concurs in desfasurare, organizat de terti, cu care nu avem nici o legatura si cu care nu ne asociem. Nu dorim mentionarea activitatilor lor pe forumul nostru, dar nu suntem impotriva participarii userilor acvarist.ro la orice alta activitate desfasurata de oricare tert.

  7. Likes bitanu, dandumitru, greenp, bilti, kirucd, URS liked this post
  8. #115
    Very high member dandumitru's Avatar
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Bucuresti Dr. Taberii
    Posts
    1,495
    Post (Dis)Likes
    Buna seara domnilor administratori !
    Va multumesc pentru aceasta decizie, care mi se pare fairplay si destul de corecta, fata de mine.
    Imi doresc ca de acum inainte, indiferent de statutul pe care il avem pe acest forum, inainte de toate sa avem demnitate, onoare si sa fim fairplay. Sa nu luam decizii in pripa, sa ne sprijinim reciproc si sa ne reprezentam in toate actiunile legate de acest hobby.
    O seara buna tuturor !
    Dan
    Sa nu vrem sa fie cum ne place, sa fie cum a lasat natura, si ne va fi mai bine - Daniel Dumitru
    " Natura " Taraboste " Gazonul japonez "

  9. Likes bogdan.filip, Irena, URS, bilti, Tudor.M, kirucd liked this post
  10. #116
    Aquarium expert kirucd's Avatar
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Bucuresti, Domenii
    Posts
    2,417
    Post (Dis)Likes
    Quote Originally Posted by Laurentiu Craciunas View Post
    Exista un concurs in desfasurare, organizat de terti, cu care nu avem nici o legatura si cu care nu ne asociem. Nu dorim mentionarea activitatilor lor pe forumul nostru, dar nu suntem impotriva participarii userilor acvarist.ro la orice alta activitate desfasurata de oricare tert.
    Cred ca aceasta explicatie trebuia sa vina mult mai repede, dar mai bine mai tarziu
    decat niciodata. Mi se pare ok sa avem o explicatie, pe care am primit-o prin aceasta postare,
    ca sa nu escaladam situatiile petrecute in ultimele zile.

    Poate pe viitor sa incercam o mai mare implicare si a acestui forum in acest concurs, desigur
    daca cei care patroneaza acest forum sint de acord.

    O seara placuta,
    Dragos

  11. Likes URS, greenp, bilti, AdiC, dandumitru liked this post
  12. #117
    Very high member dandumitru's Avatar
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Bucuresti Dr. Taberii
    Posts
    1,495
    Post (Dis)Likes
    Buna dimineata !
    Am convingerea ca acest topic si-a atins intr-un fel scopul, a demarat, a rascolit,a accelerat si intr-un final, intr-un mod destul de elegant, cineva a reusit sa puna bazele la ceea ce sa dorit si aici. Nu pot decat sa ma bucur, pentru faptul ca de acum, ne putem motiva mai serios pasiunea pentru acest hobby, nu neaparat pentru foloasele materiale cat pentru mandria lucrului realizat, prezentat si acceptat ca reper de comparatie in competitie cu ceilalti, cat si recunostinta si recunoasterea valorilor in hobby.
    Asta inseamna evolutie, domnilor !
    Va urez succes !
    O zi buna !
    Dan

    PS
    Pentru ca nu mai avem tema discutiei si nu mai este nimic de spus in acest topic eu cosider ca se poate inchide.
    Last edited by dandumitru; 04-03-2014 at 11:56.
    Sa nu vrem sa fie cum ne place, sa fie cum a lasat natura, si ne va fi mai bine - Daniel Dumitru
    " Natura " Taraboste " Gazonul japonez "

  13. Likes Pavel.Cristian liked this post
  14. #118
    I'm Nobody
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    (Piatra - Neamt ) Helsinki - Finland
    Posts
    3,858
    Post (Dis)Likes
    Quote Originally Posted by dandumitru View Post
    Am convingerea ca acest topic si-a atins intr-un fel scopul....



    Quote Originally Posted by dandumitru View Post
    ......... si nu mai este nimic de spus in acest topic eu cosider ca se poate inchide.
    "Situatia in care te afli.... este consecinta faptelor si actiunilor tale! "

  15. Likes Pavel.Cristian, dandumitru liked this post
  16. #119
    Very high member bitanu's Avatar
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Navodari <*))){
    Posts
    1,199
    Post (Dis)Likes
    Quote Originally Posted by Laurentiu Craciunas View Post
    .... dar nu suntem impotriva participarii userilor acvarist.ro la orice alta activitate desfasurata de oricare tert.
    Ar fi fost culmea sa va opuneti, pentru ca majoritatea posibililor participanti ar fi avut mari dureri de cap si asta din cauza faptului ca majoritatea dintre cei buni care sunt aici, sunt si dincolo sau in alte parti necunoscute multora dintre voi. Va imaginati? Partea dreapta a creierului tine cu acvarist.ro, cealalta cu ,,tertii,, (desi eu nu sunt de acord cu titulatura asta, dar in fine. Mai degraba concurenti, colegi, frati buni/vitregi, dusmani etc.).

    Mai bine ne privim propriile acvarii pentru ca acest hobbby ne relaxeaza, ne detensioneaza si scapam de ,,migrene,,.
    Forumurile (cum sunt ele acum) nu sunt bune. Uitam sa schimbam apa, ne strica ochii si ne fac sa ne credem ,,sportivi,, , desi nu suntem deloc asa.

  17. #120
    Very high member
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,135
    Post (Dis)Likes
    Quote Originally Posted by bitanu View Post
    Ar fi fost culmea sa va opuneti, pentru ca majoritatea posibililor participanti ar fi avut mari dureri de cap si asta din cauza faptului ca majoritatea dintre cei buni care sunt aici, sunt si dincolo sau in alte parti necunoscute multora dintre voi. Va imaginati? Partea dreapta a creierului tine cu acvarist.ro, cealalta cu ,,tertii,, (desi eu nu sunt de acord cu titulatura asta, dar in fine. Mai degraba concurenti, colegi, frati buni/vitregi, dusmani etc.).
    Adica participati fara probleme, n-o sa va alerge nimeni pe aici daca o faceti. Ceva de genul. N-o mai luati atat de avocateste .
    The Force can have a strong influence on the weak-minded.

  18. Likes Tudor.M liked this post
Page 12 of 12 FirstFirst ... 2101112

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •