Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 24 of 24

Thread: DESPRE - Sistem NANO CO2 de la Nevertebrate

  1. #21
    High member
    Join Date
    May 2006
    Location
    bucuresti, tineretului
    Posts
    976
    Post (Dis)Likes
    Nu merge comparat un acvariu cu alt acvariu chiar daca au aceasi dimensiune, sistem co2, tipul si nr de plante, tunderi si schimburi identice. Ca si omul un acvariu este unic din punct de vedere fiziologic.
    Sa fii sigur de asta.
    Ca idee cel mai slab punct la acest nano sistem este ca nu are electrovalva. Mai bine orienteaza te spre aquatic nature care are sistem nano cu electrovalva si poti monta si ph controller.
    The peoples say to me Grow up! And my reply is What for?

  2. #22
    Member SmAsH's Avatar
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    247
    Post (Dis)Likes
    Am vazut ca thread-ul e vechi de 2 ani ... dar are cineva ideie ce filet are butelia de 95 gr. Se potrivesc cu cele de 500 gr la filet ?

  3. #23
    I'm Nobody
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    (Piatra - Neamt ) Helsinki - Finland
    Posts
    3,858
    Post (Dis)Likes
    Quote Originally Posted by SmAsH View Post
    Am vazut ca thread-ul e vechi de 2 ani ... dar are cineva ideie ce filet are butelia de 95 gr. Se potrivesc cu cele de 500 gr la filet ?
    ............... ce sa mai comentez? RASPUNSUL LA INTREBAREA TA.... 2 RANDURI MAI JOS!!!!

    Quote Originally Posted by ipopescu2 View Post
    Salut!
    Nu stiu daca ajuta la ceva, dar aceasta butelie de 95 g, avand filet 11x1.5, merge inlocuita cu o butelie tot de unica folosinta, de 500 g, cu acelasi filet, de la Aquili. Butelia asta se gaseste pe acelasi site si costa undeva la 100 lei.
    "Situatia in care te afli.... este consecinta faptelor si actiunilor tale! "

  4. Likes dandumitru liked this post
  5. #24
    Member SmAsH's Avatar
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    247
    Post (Dis)Likes
    Nu a confirmat nimeni chestia asta ... Concluzia mea personala este ca nu toate buteliile au acelasi filet si exista posibilitatea sa nu se potriveasca, dar se poate folosi un adaptor.

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •