Results 1 to 3 of 3

Thread: produse SunSun pentru iazuri, balti, baltoace si alte ochiuri de apa

  1. #1
    Aquarium expert cristi_ionescu_79's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Bucuresti - Drumul Taberei
    Posts
    4,723
    Post (Dis)Likes

    produse SunSun pentru iazuri, balti, baltoace si alte ochiuri de apa

    Salut,
    A probat cineva produsele SunSun dedicate iazurilor?
    Sunt bune de ceva?
    Sunt fiabile?
    Cum este raportul pret calitate?
    Intreb deoarece as dori sa aduc si sa comercializez si produsele SunSun specifice baltilor nu doar cele destinate acvaristicii. Daca tot exista tucradio-acvariu de ce nu si tucradio-iaz?
    Consider ca suntem suficienti de maturi ca sa realizam ca nu exista nici o obligatie din partea voastra sa postati in acest topic, la fel cum nu va exista nici o obligatie din partea mea daca o faceti.
    Am tinut sa precizez acest lucru deoarece stiu ca exista interese in aceasta arie si precis am sa incurc niste socoteli prin preturile practicate ....
    Multumesc anticipat,
    Cristi Ionescu
    Si io mi-mic, dar la tucradio-acvariu everyday e BlackFriday .....
    - Dennerle - Giesemann - SunSun - Sera - EasyLife - Aquili - JBL - Dupla - Shirakura - NLS - VIMI - Kent Marine - Hydor - Prodibio - Seachem - Tropica - Hikari - Salty Shrimp - Jebao

  2. #2
    High member
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Bucuresti
    Posts
    611
    Post (Dis)Likes
    Salut Cristi,
    oferta lor in produse pentru iazuri e destul de slaba,poate filtrul ala CBF-350(pe care l-am vazut in oferte autohtone destul de piperat) sa aiba ceva vanzare daca are un pret mic sau foarte mic.Asta pentru ca e dedicat unor iazuri mici si incepatorilor sau pt un bazin de carantina ceva.
    Personal as cumpara din oferta lor doar lampi UV-C si asta doar daca pretul e bun.
    In general au produse/calitate pe care foarte usor le putem egala sau depasi cu ceva DiY si mai ieftin.

    Cu stima.
    Asteptam si parerile colegilor.
    http://forum.acvarist.ro/showthread.php?5537-Regulamentul-forumului-Acvarist.ro - punctul q)

  3. #3
    Administrator bilti's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    timisoara
    Posts
    1,924
    Post (Dis)Likes
    cel mai bine ar fi sa prezinti cateva modele si preturile lor. practic orice se vinde daca are un pret avantajos.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •