Page 4 of 12 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 31 to 40 of 111

Thread: Sunt frustrat! - topic unde ne varsam frustrarile

Member Palmeri's Avatar
    Post (Dis)Likes
    Bine ai venit frustratule. As vrea ca in locul nostru sa scrie alti frustrati. Guvernarea sa fie frustrata ca poporul ii trage la raspundere si ei cad pe capete. Bancherii sa fie frustrati ca nu mai ia nimeni imprumuturi de la ei si lumea are de toate. Doctorii sa fie frustrati ca lumea e sanatoasa si ei ajung someri. Si lista poate continua. Pana una alta si eu sunt frustrat ca vreau sa incep un nou setup si nu stiu de unde sa ma apuc. Plus ca imi mai trebuiesc unele lucruri. Dar asta sa fie singurul nostru motiv de frustrare. Zi excelenta va doresc tuturor.

Very high member
    Post (Dis)Likes
    Sunt frustrat pe ratingul unor televiziuni. Nu inteleg cum oamenii se uita si cred ce se spune acolo. Nu inteleg cum oamenii nu-si apara si nu-si hranesc cel mai important organ: creierul.

Sunt convins ca omenirea se va sfarsi in timpul unei emisiuni. Eventual despre sfarsitul lumii.
    The Force can have a strong influence on the weak-minded.

3. Likes mabial liked this post
    Junior Member gaby964's Avatar
    Post (Dis)Likes
    Sunt frustrat deoarece din vina mea am umplut acvariul cu o "chestie" alba si in weekend o sa dau restart...

I'm Nobody
    Post (Dis)Likes
    Nu sunt frustrat... (A FRUSTRÁ ~éz tranz. livr. (persoane) = A lipsi de un drept sau de un bun legitim)

dar de fiecare data cand ies pe terasa la tigara... ma uit la asta si.... imi aduc aminte de semnatura mea

"Situatia in care te afli.... este consecinta faptelor si actiunilor tale! "

Aquarium expert cristi_ionescu_79's Avatar
    Post (Dis)Likes
    Pai nu mai iesi la tigare frustratule!!! Ia-te dupa liliac .... bine liliacu iese afara si se urca in copaci ca sa aiba semnal la telefon ... da asta e alta discutie
    Aia e ce a mai ramas din renul de Craciun?
    La anu mosu vine pe scuter?
    Si io mi-mic, dar la tucradio-acvariu everyday e BlackFriday .....
    - Dennerle - Giesemann - SunSun - Sera - EasyLife - Aquili - JBL - Dupla - Shirakura - NLS - VIMI - Kent Marine - Hydor - Prodibio - Seachem - Tropica - Hikari - Salty Shrimp - Jebao

Base member cosmin_ruz's Avatar
    Post (Dis)Likes
    zece zece zece

Base member cosmin_ruz's Avatar
    Post (Dis)Likes
    Quote Originally Posted by Palmeri View Post
    Bine ai venit frustratule. As vrea ca in locul nostru sa scrie alti frustrati. Guvernarea sa fie frustrata ca poporul ii trage la raspundere si ei cad pe capete. Bancherii sa fie frustrati ca nu mai ia nimeni imprumuturi de la ei si lumea are de toate. Doctorii sa fie frustrati ca lumea e sanatoasa si ei ajung someri. Si lista poate continua. Pana una alta si eu sunt frustrat ca vreau sa incep un nou setup si nu stiu de unde sa ma apuc. Plus ca imi mai trebuiesc unele lucruri. Dar asta sa fie singurul nostru motiv de frustrare. Zi excelenta va doresc tuturor.
    Si de ce ar mai avea nevoie Tudor pentru noul aranjament?

Member Palmeri's Avatar
    Post (Dis)Likes
    De Deponit Mix, de staurogyne si de blyxa. Plantele le rezolv la o strigare...deponitul e mai problematic...necesita oaresce finante. Dar ne facem noi mari.

Aquarium expert cristi_ionescu_79's Avatar
    Post (Dis)Likes
    @Palmeri: Si frustrat si memoria scurta e cam mult ...
    Stii bine ca te pot ajuta sa scapi de partea cu frustrarea ... cu memoria insa nu te pot ajuta ca si eu am probleme d-astea ....
    Si io mi-mic, dar la tucradio-acvariu everyday e BlackFriday .....
    - Dennerle - Giesemann - SunSun - Sera - EasyLife - Aquili - JBL - Dupla - Shirakura - NLS - VIMI - Kent Marine - Hydor - Prodibio - Seachem - Tropica - Hikari - Salty Shrimp - Jebao

I'm Batman! dan.pavelescu's Avatar
    Post (Dis)Likes
    Partea care ma enerveaza: dupa 3 saptamani de munca grea am slabit de la 95kg la 98kg.
    Partea buna: sunt la fel de frumos ca inainte

Page 4 of 12 FirstFirst ... 23456 ... LastLast