Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 31 to 39 of 39

Thread: Concursul de la galeria de poze

  1. #31
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    PITESTI
    Posts
    25
    Post (Dis)Likes

    apropo de concurs......

    Sper sa nu ma insel si sa supar pe cineva de pe forum, dar rog adminii sa urmareasca voturile / ratingurile. Se observa cu ochiul liber cum cresc la unii si in acelasi timp scad la ceilallti care aveau note pe aproape, dar un pic mai mari. Sunt eu oare paranoia? Daca da, atunci SCUZE !!!

  2. #32
    Aquarium expert Alt_Razvan's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    4,519
    Post (Dis)Likes
    Cred ca in cele 2 luni de cand esti pe forum nu ai prins niciun concurs la galeria de poze.
    Iar voturile pe care la vezi tu acolo nu au nicio importanta, modul de votare fiind cu totul altul.

  3. #33
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    PITESTI
    Posts
    25
    Post (Dis)Likes

    ok

    ok, citisem regulamentul. Dupa cum am spus, nu vreau sa supar pe nimeni. Era doar o constatare de-a mea apropo de "rating". Din punctul meu de vedere se poate incheia discutia.

  4. #34
    High member
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    BUCURESTI - Militari Apusului.
    Posts
    701
    Post (Dis)Likes
    Votul pt un presedinte este dat de toata populatia.Eu unul as vrea sa am si eu posibilitatea de a vota nu numai cativa alesi.
    ضصثيفغهنتانمعهخجدطايلاةنناةووثلرسئلاسشقعهىةوز طج لذبلغهحكا
    .........si uite asa mi-am luat acvariu : http://www.youtube.com/watch?v=ConVJ2dnI-U

  5. #35
    Admin Laurentiu Craciunas's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    UK
    Posts
    3,617
    Post (Dis)Likes
    Tinand cont ca esti din 2006 pe forum pot zice ca ai refuzat deja oportunitatea incadrarii tale in juriu. Cateva luni la rand am tot tras de voi ca sa formam 2 opinii (mod+admini su useri), in final fiind obligati sa ramanem doar cu votul nostru din lipsa de interes a celorlalti (inclusiv a ta). Sper ca esti constient si nu trebuie sa-ti explic de ce votul de la galerie nu e valid...

  6. #36
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Botswana
    Posts
    5
    Post (Dis)Likes

    Salve

    sint nou pe aici si v-as ruga sa-mi ziceti unde se pot vedea pozele cu acvarii de la concursul de care vorbiti...si o parere sincera in ceea ce priveste jurizarea atit de mult discutata: ce-i frumos si lui D-zeu ii place...acvariile sint facute si vor fi facute sa incinte ochiul si sufletul nu sa alimenteze orgoliile si vanitatile unora sau altora...nu cum va fi jurizarea facuta conteaza...ci acvariul....oricum va sti toata lumea care va fi cel mai frumos acvariu...macar in sinea lor
    nu?

  7. #37
    Aquarium expert mihaim's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    bv / ro
    Posts
    3,555
    Post (Dis)Likes
    Aici le poti vedea: http://photo.acvarist.ro/acvaristica-acvariul-lunii!-34.htm
    E un link sus pe pagina forumului care se numeste "Poze".
    I lol on u ...

  8. #38
    Junior Member aristocrat_vet's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Constanta
    Posts
    1
    Post (Dis)Likes
    am sa pun si eu o poza a acvariului meu.sunt nou in de-ale forumurilor..nu ma prea pricep...dar sper ca macar bazinul meu sa va placa...are 1000 L.

    http://s1323.beta.photobucket.com/us...76623918653536

  9. #39
    Base member OctavianPopescu's Avatar
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Ploiesti
    Posts
    431
    Post (Dis)Likes
    salut,te asteptam cu un topic(probabil la sectiunea biotop),sa ne spui mai multe despre bazin.mie mi-a placut foarte mult,bravo

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •