Results 1 to 2 of 2

Thread: Calificative bizz aflate in disputa

  1. #1
    Administrator bilti's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    timisoara
    Posts
    1,924
    Post (Dis)Likes

    Calificative bizz aflate in disputa

    am deschis acest topic pentru a clarifica anumite calificative bizz aflate in disputa.

  2. #2
    Administrator bilti's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    timisoara
    Posts
    1,924
    Post (Dis)Likes
    feedback-ul dat de alyss lui victor z a fost anulat. feedback-ul poate fi acordat doar de catre persoanele implicate ci nu de sot/sotie/clone. in momentul in care lui miculroty ii expira perioada de penalizare o sa-l poata acorda si daca va fi cazul se va face o conciliere in caz ca vor fi discutii.
    continut original:

    "a
    • Dupa ce s-a rugat sotul 2 saptamani de el sa ii trimeata plantele dorite prin telefoane si smsuri... ca domnul victor nu doreste pmuri, a trimis pachetul inainte de paste fara sa anunte si pe numele meu si m-am trezit ca am fost sunata de prietena mea de la posta miercuri 8 mai imediat dupa SF.Paste, ca am pachet de ridicat.... pachet cu plante care au stat in posta de marti inainte de Sf Paste pana miercuri 8 mai cand a venit mandatul si telefonul( sunt sunata imediat ce plantele ajung in gara la posta mare ).... pachet care nimeni nu la-r fi mai ridicat.... o sa fac poze la mandatul postal si o sa il trimit administratorului forumului si o sa il postez sa il vada toata lumea.....Am lasat-o asa cum a picat dar domnul victor nu s-a lamurit si i-a dat sotului vot negativ si sotul a fost blocat pe forumul acesta fara nici o avertizare sau explicatie in prealabil....daca a gresit cu ceva sotul meu, putea sa i se comunice sa se astepte raspunsul si dupaia sa se faca ce vrea cu el....o sa revin cu mandatul sa se vada ca acel vot negativ a fost dat degeaba, dintrun orgoliu nebun a domnului victor....lucrez la banca in it domnule victor(interesativa de Rotaru din Braila), nu sunt un terchea berchea de care sa va bateti joc.... plantele acelea chiar le doream si chiar le doresc, dar nu asa se face.... ati vrut razboi, razboi va fi....nu va permit sa ne calcati in picioare.....pacat de plante....o seara buna

      Si apropo o sa va trimit lista cu cei care mi-au trimis colete si o sa ii rog sa intervina sa spuna daca au avut probleme cu noi si nu un colet au trimis( am ridicat colet in vinerea mare de la domnul gabrielpapi din Valcea, daca ar fi fost si al dumneavoastra il ridicam si pala)....Nu stam mult pe forum, am facut 3 acvarii pe un perete de living si in momentul cand le facem asa cum ne dorim noi cu plantele dorite ne oprim, dar asta nu inseamna sa fim calcati in picioare....Nu asa se procedeaza domnule....daca erai om, ma instiintai si gaseam o cale de mijloc.... nu ma uit la 88 de roni cat era coletul, dar nici nu stam sa fim calcati in picioare......am zis-o si o mai zic ... pacat ca aveati plantele care mi le doream, asa trebuie sa le cautam si sa le luam pe bucati, dar asta e viata.... Si chiar daca nu va vine sa credeti acest colet chiar era important pentru mine, avea exact prosepinaca palustrius, ancicularis e, valisernia tortifolia, alternata reiniki....toate la un loc, dar asta e...."


    parerea mea e ca plantele trebuiau ridicate si, daca situatia o cerea, discutat cu victor si gasita o cale comuna. sunt convins ca era mult mai bine. sunt plante care vin din china si dupa trei saptamani sunt in regula.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •