View Poll Results: Pe cine l-as crede daca mi-as face un pond?

Voters
35. You may not vote on this poll
  • syso

    5 14.29%
  • goodmans

    11 31.43%
  • catalinbgs

    13 37.14%
  • dum

    1 2.86%
  • niciunul. si-au pierdut credibilitatea.

    5 14.29%
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 19

Thread: Pe cine l-as crede daca mi-as face un pond?

  1. #1
    Administrator bilti's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    timisoara
    Posts
    1,924
    Post (Dis)Likes

    Pe cine l-as crede daca mi-as face un pond?

    Ca sa se vada efectul discutiilor din sectiunea pond si sa inteleaga toata lumea ca munca de moderare nu e numai intr-un sens am facut acest sondaj.

  2. #2
    High member catalinbgs's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    bucuresti
    Posts
    915
    Post (Dis)Likes
    Super tare ideea, avem voie sa ne facem si campanie? ca daca e asa, unul dintre candidati pleaca cu un avantaj net, ca e politician si stie cum "sa-si faca rost de voturi"
    (mai un malai, mai un peste....)

  3. #3
    I'm Batman! dan.pavelescu's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Bucuresti, Colentina
    Posts
    5,642
    Post (Dis)Likes
    Fara intentia de a-i jigni pe ceilalti participanti, carora le apreciez munca, l-am votat pe goodmans.
    Modul de constructie, sculele si materialele prezentate de el sunt pentru oameni obisnuiti, fara SF-uri din alte colturi ale lumii.
    Last edited by dan.pavelescu; 21-01-2013 at 19:43.

  4. #4
    Junior Member tudiromi's Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Baia-Mare,Romania
    Posts
    56
    Post (Dis)Likes
    Chiar ne plac SF-urile si incercam sa tinem pasul cu ele,...doar asa cred eu ca vom avea satisfactii in hobby-ul asta deloc ieftin.

  5. #5
    Senior Member Dan.'s Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Tulcea
    Posts
    1,727
    Post (Dis)Likes
    Lasand la o parte SF-urile , cred ca un filtru bun este recomandat tuturor posesorilor de iazuri .

  6. #6
    Administrator bilti's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    timisoara
    Posts
    1,924
    Post (Dis)Likes
    Quote Originally Posted by catalinbgs View Post
    Super tare ideea, avem voie sa ne facem si campanie? ca daca e asa, unul dintre candidati pleaca cu un avantaj net, ca e politician si stie cum "sa-si faca rost de voturi"
    (mai un malai, mai un peste....)
    mersi fain. am lasat si optiunea de public. asa puteti vedea cine pe cine a votat. dati click pe numarul voturilor.

  7. #7
    Base member stefannicolae1978's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Location
    Bucuresti
    Posts
    326
    Post (Dis)Likes
    Pana sa se deschida threadul ,,minune'' goodmans a fost unul dintre putinii care au explicat in detaliu tot cea ce a construit (chiar daca iazul nu l-a realizat intr-o varianata corecta(sunt sigur ca ar fi facut-o daca ar fi avut informatiile necesare) este de apreciat pt tot ce a facut si pt toate sfaturile si ajutorul acordat multora dintre noi). Consider ca este un om corect si merita respect si incredere.

    @ Catalin ne-a aratat tuturor, toate minunatiile acestui hobby. Pentru cea mai mare parte dintre noi, realizarile lui sunt de domeniul SF.
    Prin postarile lui, a adus intotdeauna informatii noi, a impartasit experienta sa si altor pasionati, chiar pot spune ca a promovat si contribuit enorm de mult in dezvoltarea acestui hobby in Romania. Jos palaria...

    @Syso. Din punctul meu de vedere este un om foarte corect. Spun asta pt ca am interactionat direct cu dansul, am achizitionat pesti frumosi si sanatosi, am primit multe informatii reale si corecte, m-a ajutat in mod direct in dezvoltarea personala vis-a-vis de acest hobby. La fel ca si colegii mentionati mai sus, consider pe syso un membru de incredere al acestui forum si in acelasi timp il recomand

    @ Dum. Un pion important in acest hobby cu foarte multa experienta. Am cumparat diverse produse si de la dansul si a dat dovada de respect si corectitudine. Daca am avut nevoie de vreun sfat intotdeauna m-a ajutat.

    Fiecare in stiluil lui/fiecare cu posibilitatile si viziunile lui, consider ca toti cei mentionati, sunt oameni/colegi de incredere pe care va puteti baza.

  8. #8
    High member catalinbgs's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    bucuresti
    Posts
    915
    Post (Dis)Likes
    Eu as merge pe mana lui Goodmans, fiind ferm convins ca daca ar avea fonduri, n-ar mai face dyi.
    Plus ca niciodata n-a afirmat de nimeni ca nu ar fi "sanatos la cap"

  9. #9
    Base member stefannicolae1978's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Location
    Bucuresti
    Posts
    326
    Post (Dis)Likes
    Quote Originally Posted by catalinbgs View Post
    Eu as merge pe mana lui Goodmans, fiind ferm convins ca daca ar avea fonduri, n-ar mai face dyi.
    Plus ca niciodata n-a afirmat de nimeni ca nu ar fi "sanatos la cap"
    E de admirat un om care, pasionat de acest hobby, a facut cu multe sacrificii, asa cum s-a priceput mai bine ceva functional.

  10. #10
    Administrator bilti's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    timisoara
    Posts
    1,924
    Post (Dis)Likes
    ma bucur ca v-ati adus aminte de goodmans. omul la un moment dat s-a suparat si a plecat. poate asa se va reintoarce pe forum.

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •