Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 31 to 36 of 36

Thread: Editarea propriilor postari

  1. #31
    I'm Batman! dan.pavelescu's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Bucuresti, Colentina
    Posts
    5,642
    Post (Dis)Likes
    Dragii mei, dar totusi de ce va certati de pomana?
    Rangul se obtine prin punctele de reputatie, nu prin numarul de posturi..

    Si rangurile speciale gen "membru aar, maestru biotop" se acorda "de mana", pur si simplu se muta userul intr-un grup anume.
    Zic si eu ca prostu..

  2. #32
    Very high member robertgeorgiani's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    bucuresti- vitan
    Posts
    1,264
    Post (Dis)Likes
    Dane banuiesc ca intre membru aar care din cate stiu eu trebuie sa cotizezi anual sau ceva de genu ca sa devi si maestru biotop e diferenta totusi. Desi e offtopic ...am incercat sa devin si eu membru aar si dupa cateva redirectionari din partea lui @ bilti si celui care se ocupa inainte de acest segment, nu mai retin numele, am fost redirectionat catre @ cristi ionescu daca nu ma insel caruia i am trimis un pm acum ceva timp dar nu am primit raspuns nici pana acum...ma poate ajuta cineva cu vreun sfat ceva? Chiar si pm pentru a nu polua acest thread.

  3. #33
    I'm Batman! dan.pavelescu's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Bucuresti, Colentina
    Posts
    5,642
    Post (Dis)Likes
    Probabil ca am probleme cu exprimarea, statutul/rangul de "membru aar" era dat ca EXEMPLU..

    Cristi nu cred ca se mai ocupa, incearca la Laurentiu Craciunas.

    Si ca sa nu mai provoc confuzii, de azi inainte voi posta doar la Bizz si la jurnalul meu.
    Va salut

  4. #34
    Very high member robertgeorgiani's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    bucuresti- vitan
    Posts
    1,264
    Post (Dis)Likes
    Danut P m am referit ca membru aar trebuie platit si maestru biotop se ia pe merit nu? Sau gresesc eu? Doar intreb ai cuvantul meu ca nu e ironie. Chiar nu stiu. Multumesc ptr informatie. O sa i scriu un pm lui Craciunas sa vedem ce pasi tre sa fac.
    Sper sa scrii peste tot nu doar la jurnalul tau sau la bizz chiar avem nevoie de cunostiintele tale Dane. Daca am gresit cu ceva imi cer scz.

  5. #35
    I'm Nobody
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    (Piatra - Neamt ) Helsinki - Finland
    Posts
    3,858
    Post (Dis)Likes
    S-a suparat Batman )

    Pai nu ai creat confuzie deloc bre, ai explicat clar: prin mutarea userilor in anumite sectiuni... se schimba si titulatura.
    Cine acorda "titlul" de aquascaper de exemplu? (ca sa ai explic lui Robert) Pai titlul il acorda acvariile prezentate, munca depusa la ele fiind recunoscuta de "alti aquascaperi" mai batrani... care se pricep la cum sta treaba si... "il primesc in randurile lor pe respectivul. Asta ca sa ma exprim plastic.

    Daca vrei sa devii membru AAR.. "foloseste cu incredere functia Search a forumului"... asta ca sa ma exprim ca un alt coleg care cita forumuri de afara. Personal... iti spun ca exista un topic explicativ despre "Cum pot deveni membru AAR" si asta chiar aici iar mai multe detalii despre AAR.... poti gasi la un simplu search... aici
    "Situatia in care te afli.... este consecinta faptelor si actiunilor tale! "

  6. #36
    Very high member robertgeorgiani's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    bucuresti- vitan
    Posts
    1,264
    Post (Dis)Likes
    Quote Originally Posted by Nimeni View Post
    S-a suparat Batman )

    Pai nu ai creat confuzie deloc bre, ai explicat clar: prin mutarea userilor in anumite sectiuni... se schimba si titulatura.
    Cine acorda "titlul" de aquascaper de exemplu? (ca sa ai explic lui Robert) Pai titlul il acorda acvariile prezentate, munca depusa la ele fiind recunoscuta de "alti aquascaperi" mai batrani... care se pricep la cum sta treaba si... "il primesc in randurile lor pe respectivul. Asta ca sa ma exprim plastic.

    Daca vrei sa devii membru AAR.. "foloseste cu incredere functia Search a forumului"... asta ca sa ma exprim ca un alt coleg care cita forumuri de afara. Personal... iti spun ca exista un topic explicativ despre "Cum pot deveni membru AAR" si asta chiar aici iar mai multe detalii despre AAR.... poti gasi la un simplu search... aici
    Da ms ms.. deasta esti ,, renu' " meu favorit. Imi cer scz inca o data lui Pavelescu. asta spuneam si eu ca e diferenta intre ,, gradul" de membru AAR si Maestru Biotop, Aquascaping pentru ca cele din urma sunt muncite iar sa devi membru tre sa platesti. Discutia a plecat tot in acest thread ceva mai devreme de la increderea / neincrederea celor cu multe/putine posturi.
    O sa dau un search desi am apucat de am trimis un pm si lui Craciunas.

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •