Page 3 of 8 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 78

Thread: Posibil TEPAR ? rechinu_64

  1. #21
    Administrator bilti's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    timisoara
    Posts
    1,924
    Post (Dis)Likes

  2. #22
    Member kari's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    LUDUS
    Posts
    282
    Post (Dis)Likes
    Si cum de nu-i banat? conform regulamentului.
    ןnɹoʇıuoɯ ǝɔɹɐoʇuı ǝuıq ıɐɯ' nʇɐb ɐɹɐop ǝʇ nu ɐs ızǝʌ

  3. #23
    Administrator bilti's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    timisoara
    Posts
    1,924
    Post (Dis)Likes
    am vrut sa-l banez dar asa as fi blocat o posibila comunicare intre tine si el. nu avem de unde sti care user il foloseste. astept doua zile pentru asta.

  4. #24
    Member kari's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    LUDUS
    Posts
    282
    Post (Dis)Likes
    Foarte bine gandit! Am primit un mesaj de disculpare de la el pe privat acum dupa doua zile...eu oricum nu-l mai cred si mut toata discutia aici in fata tuturora daca vrea sa mai continue eu sant aici si vorbim !

    Asta e mesajul lui rechinu_64
    Am fost in insula brailei si acolo nu am semnal iar cum ti-am spus si joi seara ca vineri intru de servici la 5 dupaamiaza nu avem voie cu telefoane particulare si dupa aia am mers in sat la socri
    nuti fa probleme ca acuma termin ce am de facut si ati pun si eu confirmarea
    ami cer scuze ca te-ai speriat putin dar mai am si eu de lucru ,pregatiri de revelion cumparaturi si am fost la lucru .
    Last edited by kari; 30-12-2012 at 10:44.
    ןnɹoʇıuoɯ ǝɔɹɐoʇuı ǝuıq ıɐɯ' nʇɐb ɐɹɐop ǝʇ nu ɐs ızǝʌ

  5. #25
    User banat -tepar ordinar-
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    braila
    Posts
    67
    Post (Dis)Likes
    de ce sa fiu tepar ce am facut ?
    nu am inteles faza cu gabi _64 ?
    daca nu am fost acasa ?
    nu am ridicat nici un colet am trimis si nu voi ridica nici un colet daca asa stau lucrurile ,si nici el sa nu ridice , nu ma cert cu nimeni dar sunt nevinovat ,
    puteti face ce vreti , nu poate sta omu in fata calculatorului non stop mai are si alta treaba .
    verificati id -urile sau cum sor numi sa vedeti daca e ceva legat de gabi_64
    ma retrag eu si imi cer scuze daca v-am suparat cu ceva .
    SARBATORI FERICITE !

  6. #26
    Member kari's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    LUDUS
    Posts
    282
    Post (Dis)Likes
    Dupa o tacere de doua zile , dupa care ai avut atatea modalitati de contact si nu ai raspuns acum te consideri nevinovat?
    Te rog sa-mi faci dovada aici (pune o poza cu factura trimiterii coletului, exact cum am procedat eu si cum dealtfel am convenit de comun acord)
    Sau daca crezi ca ti-e secreta adresa aditeaza imaginea sterge datele tale!
    Si nu ma ameninta ca tea-si fi calomniat eu nu am spus decat adevarul si nu am comunicat inca nimanui datele tale private doar in conformitate cu legile in vigoare!
    Iar daca ai convenit ceva cu cineva tine-te frate de promisiune!

    Eu mai astept confirmarea conform spuselor tale ca ai expediat coletul ! Interesant... te consideri nevinovat si ...cel mai usor lucru este sa satai in umbra!
    Protejat de Numele @rechinu_64 si sa lasi lucrurile in ceata!
    Last edited by kari; 30-12-2012 at 13:19.
    ןnɹoʇıuoɯ ǝɔɹɐoʇuı ǝuıq ıɐɯ' nʇɐb ɐɹɐop ǝʇ nu ɐs ızǝʌ

  7. #27
    Member kari's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    LUDUS
    Posts
    282
    Post (Dis)Likes
    Poate ti-a sosit si energia electrica intre timp ...desi ai spus ca laptopul tine maxim 40-50 min.bateria, ai fost online 2 ore fara energie electrica ...minciuni! ai posibilitatea sa te disculpi , dar... e greu sa lupti cu adevarul! iar minciuna are picioare scurte!
    ןnɹoʇıuoɯ ǝɔɹɐoʇuı ǝuıq ıɐɯ' nʇɐb ɐɹɐop ǝʇ nu ɐs ızǝʌ

  8. #28
    Senior Member Dan.'s Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Tulcea
    Posts
    1,727
    Post (Dis)Likes
    Scuza-ma ca intervin , insa tu esti vinovat de cele intamplate . Schimburile nu se fac asa la voia intamplarii ...mai ales cu oameni care sunt ferm convinsi ca nu vede nimeni cum dau ei teapa ( nu dati cu pietre ca nu ma refeream la varsta :P )

  9. #29
    High member DecaDurabolin's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Bucuresti, Bucur Obor
    Posts
    813
    Post (Dis)Likes
    O spun din punctul de vedere al unei persoane care si-a luat-o de la diversi, nu numai cu produse de acvaristica.
    Este INUTIL sa mai apareti si sa va luati de cel pagubit, credeti-ma, si-a invatat lectia. Nu il mai ajutati deloc cu astfel de ,,incurajari".
    Fiecare greseste si desi poate i s-a spus de o mie de ori sa nu faca X lucru, omul e facut sa invete pe propria piele.
    Kari, regret ce ti s-a intamplat, tine capul sus, incearca sa rezolvi, iar daca nu iese nimic, tine minte, altii au ramas fara case sau masini datorita tepelor.
    Apa limpede sa ai.

  10. #30
    User banat
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Bucuresti
    Posts
    34
    Post (Dis)Likes
    Dupa o teapa, doua te intrebi ce rol are feedbackul sau cine stie ce alta metoda de apreciere a seriozitatii. Eu am o alta tehnica: "mi-o tragi ? pai stai linistit ca ti-o voi trage si eu"
    Urlatul pe forumuri nu ma incalzeste cu nimic.

    Try it

Page 3 of 8 FirstFirst 12345 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •