Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 16

Thread: Feedback userului zvarr

  1. #1
    High member Kittie's Avatar
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Bucuresti - sector3
    Posts
    657
    Post (Dis)Likes

    Thumbs down Feedback userului zvarr

    Linkul cu trazactia : http://forum.acvarist.ro/showthread....-1-neon-minim)

    Convenisem cu el vanzarea unui acvariu...Dupa ce am cazut de acord asupra aspectului financiar, adaugarea in acvariu a unor pesti, incalzitor, scoaterea anumitor decoratiuni, etc - intr-un cuvant timp pierdut de catre mine a ramas dupa insistentele lui sa ,,il tin rezervat '' pana luni desi aveam si alt potential cumparator. Ramasese sa ma contacteze telefonic in weekend pentru ultimele detalii dar n-a facut-o. A trebuit sa-l sun tot eu ieri si sa-mi spuna senin ca a uitat, dar imediat da un telefon sa faca rost de masina si revine cu telefon in 30 minute sa-mi spuna cand vine sa ia acvariul. De atunci ...a disparut Desi e online si aici pe site nu se indura macar sa raspunda la telefon si sa spuna simplu ca nu poate/vrea sa mai cumpere. Atentie cu persoane de genul si nu va ,,incurcati'' sa amenajati acvarii dupa placul eventualului cumparator decat in momentul in care aveti siguranta ca tranzactia se va efectua !
    Cine se arde cu ciorba de peste sufla si in iaurt
    Last edited by Kittie; 30-10-2012 at 15:02.

  2. #2
    Base member
    Join Date
    Aug 2012
    Location
    Bucuresti
    Posts
    330
    Post (Dis)Likes
    Bun, imi asum cele scrise mai sus pentru ca:
    1. am fost plecat din Bucuresti si am avut o total alta ordine de prioritati
    2. a aparut o contraoferta in cursul zilei de ieri care m-a multumit prin faptul ca a implicat livrarea la domiciliu, plus eforturi din partea vanzatorului foarte mari pe care eu nu as fi putut sa le fac in perioada asta , dar despre asta vorbim cu alta ocazie
    3. chiar uitasem, dar nu conteaza asta...daca tot ai dat detaliile respective puteai mentiona ca VINERI cand mi-ai spus ca ai alti cumparatori am spus foarte detasat ca daca ti se ofera un pret mai bun decat cei 300 ron pe care ii aveam in vedere in negocierea noastra sau daca ai nevoie de suma respectiva mai curand decat pot eu sa o aloc acestei investitii esti liber(a) sa il dai fara ca eu sa ma plang pe forum.

    Atat am avut de spus, si daca e vreo problema ca cineva nu poate raspunde la telefon sau nu revine cu apel in termen imediat, tinand cont ca si persoana in cauza depinde de cineva, "IERTARE!" ca sa citez un prieten de pe acest forum
    Seara buna si voua!

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Suceava--->Gura-Humorului
    Posts
    10
    Post (Dis)Likes

    Thumbs up Feedback pozitiv pentru zvarr

    Salut kittie! desi sunt de aproape de 3 ani intregistrat pe acest site, nu prea am avut de scris prea multe comentarii, rezumandu-ma doar la citit mai mult, si la mesaje private.
    Eu de 2 saptamani am cumparat de la user'ul "zvarr" niste plante, si chear nu am avut nici un fel de probleme, si am platit plantele integral in avans. Sunt foarte multumit de pachetul de plante, au fost mai multe deca era vorba. plante curate, fara alge, melci sau alte probleme.
    Feedback pozitiv de la mine pentru zvarr
    link tranzactie:
    Aici!

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    May 2012
    Location
    Bucuresti
    Posts
    91
    Post (Dis)Likes
    salutari tovarasi de acvariu eu am facut o mica "afacere" cu zvarr si a fost totul ok chiar am aflat unele chesti frumoasa de la el.

  5. #5
    Senior Member catalos's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,798
    Post (Dis)Likes
    subscriu si eu cu Nota Buna pt colegul zvarr. Am facut o multitudine de tranzactii cu zvarr, ba chiar i-am oferit produse "pe datorie", si de fiecare data a fost prompt si corect. Toata stima pentru el.
    cătălos

  6. #6
    Base member rodoselada's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Crawley, Anglia
    Posts
    434
    Post (Dis)Likes
    buna seara
    Am cumparat de curand de la colegul zvarr 3 scalari pe care mi-a predat in conditii foarte bune.Nota zece pentru el.
    http://forum.acvarist.ro/showthread....664#post453664
    Last edited by rodoselada; 03-12-2012 at 23:54.

  7. #7
    Very high member radu_dragan's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Bucuresti Valea Ialomitei
    Posts
    1,489
    Post (Dis)Likes
    si eu am colaborat cu el de 4-5 ori,serios,punctual,baiat de nota 10 (o mai comite lumea)
    P.S-am fost mustrat pt lipsa lincului,asa ca....
    http://forum.acvarist.ro/showthread....-bureti-bonus)
    http://forum.acvarist.ro/showthread.php?61810-acvariu
    Last edited by radu_dragan; 04-12-2012 at 14:00.

  8. #8
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Bucuresti
    Posts
    7
    Post (Dis)Likes
    Salut,
    Am cumparat plante de la zvarr totul ok am primit cadou si 3 pestisori, nota 10.

  9. #9
    Member robertanasa's Avatar
    Join Date
    Jul 2012
    Location
    Drumul Taberei - Bucuresti
    Posts
    244
    Post (Dis)Likes
    Care-i faza cu negativul in acest topic? Doar primul post?
    Nu de alta dar se poate interpreta.

    Parerea mea!
    Cu deosebit respect,
    Robert

  10. #10
    Base member
    Join Date
    Aug 2012
    Location
    Bucuresti
    Posts
    330
    Post (Dis)Likes
    In primul rand le multumesc celor care au zis de bine, dar si celei care a zis de rau. Nimeni, dar nimeni nu e complet ca om fara cel putin o greseala. Asa a fost startat topicul meu de feedback pe forum, ca negativ, restul userilor care m-au intalnit si cu care am discutat au trecut aici opiniile lor pentru care le multumesc si ma bucur ca am reusit sa incheiem tranzactii intr-un mod placut de ambele parti.
    Ceea ce am sa rog este schimbarea titlului in "Feedback zvarr" simplu daca se poate, cu acordul moderatorilor.
    Ape limpezi cu pesti vioi !

    L.E: Multumesc pentru rezolvare! Seara frumoasa moderator! Sa traiasca sa-nfloreasca pestii sa ti se-nmulteasca!
    Last edited by zvarr; 09-12-2012 at 20:02.

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •