Results 1 to 4 of 4

Thread: Andrei96

  1. #1
    Super Moderator catalin cirstea's Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    constanta
    Posts
    1,125
    Post (Dis)Likes

    Andrei96

    Plante sanatoase,curate,comunicare buna.Recomand cu placere.

    http://forum.acvarist.ro/showthread.php?59246-Plante

  2. #2
    Member Radu Mike's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    177
    Post (Dis)Likes

    Thumbs down Andrei96

    I-am trimis userului andrei96 o pereche de ancistusi prin intermediul userului trew.M-am inteles cu userul andrei96 ca imi trimite bani(50 lei) prin posta dupa ce primeste peste.Il sun seara imi zice ca a primit pesti dar a zis ca trimite bani peste 2 zile ca atuncea era la bucuresti ca i-a murit bunica,am zis ca ii ok si ca astept sa ii trimita.Trec 2 zile vorbesc cu el si zice ca a trimis bani.Trece 9 zile si nu primesc nimic la posta.Il contactez pe messenger ca nu am primit bani si daca nu primesc bani ma duc la politie,in 5 iulie imi scrie ca s-a dus la posta si ca a fost o problema ca cica posta nu a trimis bani(zice ca i s-a mai intamplat) si ca acuma i-a trimis posta.Ok astept tot nu primesc nimic,nu mai raspunde la telefon,la mesaje.
    Rog pe toti cei care il cunosc sa ma ajute sa imi dea adresa lui pentru a-mi recupera bani.

  3. #3
    Member Radu Mike's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    177
    Post (Dis)Likes
    Problema s-a rezolvat:am reusit sa iau legatura cu el si azi am primit bani(dupa 3-4 saptamani de cand a primit pesti si noi ne-am inteles ca trimite bani exact dupa ce primeste pesti).

  4. #4
    Junior Member shinobi's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Constanta
    Posts
    28
    Post (Dis)Likes
    Eu am cumparat de 3 ori de la Andrei96 si RCS si endleri si plante si nu am avut nici o problema si plante am primit chiar mai multe decat am cerut.Recomand.Nota 10.
    forum.acvarist.ro/showthread.php?66543-Diverse
    Last edited by shinobi; 13-01-2013 at 18:36.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •