Results 1 to 7 of 7

Thread: Tropical Fish Hobbyist

  1. #1
    Member sonic's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    PLOIESTI
    Posts
    100
    Post (Dis)Likes

    Tropical Fish Hobbyist

    Pentru ca e azi e Ziua Pamantului revistei Tropical Fish Hobbyist ofera un abonament pe un an la revista cu pretul simbolic de 2,99 USD puteti plati cu cardul dar sa aveti grija sa treceti codul de reducere EDAY12. Vazand sigla de la google mi-am adus aminte ca acum 3 ani am beneficiat de oferta si am verificat sa vad daca se mai tine, si surpriza …
    Puteti sa beneficia si voi de ia , eu am facut-o deja, dar daca tot e Ziua Pamantului am comandat-o Digital si nu costa nimic (dar sa aveti grija sa treceti codul de reducere EDAY12) o sa–mi vina pe e mail si o salvez in PC. Protejati natura!!!!

  2. #2
    High member
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Timisoara
    Posts
    561
    Post (Dis)Likes
    Wow!!! Multumesc @sonic pentru atentionare.
    In sfarsit am reusit sa "prind" si eu oferta asta <:-P. In ultimii 2 ani, am reusit sa ma trezesc exact cu o saptamana dupa ce expira oferta .

    Cred ca mai trebuie precizat ca oferta este valabila "from April 20-27, 2012", deci inca se mai poate (nu e valabila doar de Ziua Pamantului).

    E un lucru foarte bun ca e facut sticky, dar poate ar fi de ajutor daca ar fi mutat la "Anunturi", ca sa fie si mai vizibil.

  3. #3
    I'm Nobody
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    (Piatra - Neamt ) Helsinki - Finland
    Posts
    3,858
    Post (Dis)Likes
    .... Mda! ) (Sub forma de gluma bineinteles)
    Tocmai am terminat de "digerat" primele 117 pagini din revista si... mi-am adus aminte ca totusi trebuie sa ai multumesc cuiva ptr asta. Asa ca.... Multumesc Sonic pentru pont! (vazusem anuntul tau si in alta parte dar am renuntat la ideea de a verifica pentru ca si anul trecut nu prea am reusit sa ma inscriu) Acum vazand a2a oara anuntul tau... m-am gandit sa mai incerc odata, cu toate ca era destul de tarziu am reusit tura asta! Sa vedem la anul cum ai "driblam" Multumesc inca odata si... ape limpezi!
    "Situatia in care te afli.... este consecinta faptelor si actiunilor tale! "

  4. #4
    Member sonic's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    PLOIESTI
    Posts
    100
    Post (Dis)Likes
    Din nou revista TFH de Ziua Pamantului, abonament online pe un an la 0,99 USD valabil pana pe data de 29.04.2013 sa treceti codul EDAY13 https://www.qfie.com/TFH/clsTFHNewOr...ackcode=EDAY13

  5. #5
    High member
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Timisoara
    Posts
    561
    Post (Dis)Likes
    Multumesc si anul acesta pentru atentionare!

  6. #6
    Member sonic's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    PLOIESTI
    Posts
    100
    Post (Dis)Likes
    Din nou revista TFH de Black Friday , abonament online pe 2 ani la 2 USD valabil pe data de 27.11.2015 sa treceti codul: BLACK

  7. Likes a.aurel liked this post
  8. #7
    Very high member a.aurel's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Popesti
    Posts
    1,382
    Post (Dis)Likes
    îți mulțumesc foarte mult pentru ca ne-ai amintit

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •