Page 3 of 16 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 21 to 30 of 154

Thread: PetShop-uri din Bacau

  1. #21
    Member
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Moinesti/Bacau
    Posts
    159
    Post (Dis)Likes
    Salutari..imi poate spune cineva numarul de telefon al magazinului 2*2 din bacau?mobil sau fix...multumesc

  2. #22
    Member
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Bacau
    Posts
    156
    Post (Dis)Likes
    Quote Originally Posted by coxtel
    Salutari..imi poate spune cineva numarul de telefon al magazinului 2*2 din bacau?mobil sau fix...multumesc

    Telefon: 0234 562654

  3. #23
    Very high member
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Fetesti
    Posts
    1,026
    Post (Dis)Likes
    Salutare prieteni.
    Intervin iarasi pe paginile voastre(ale Bacaului) pentru a-mi prezenta si eu dezamagirea fata de magazinul ZooMania din Real. De ce zic asta? Pentru ca m-am chinuit(o saptamana intreaga cu 4-5 ore de somn pe noapte) sa ii invat pe respectivii(vorbim de acvaristica) ce inseamna un acvariu, relatia cu clientul, cunoasterea produselor. Cat am fost la Bacau anul trecut pentru a "pune pe picioare" magazinul si pentru a instrui viitorul personal am tras cat am putut de ei....iar la sfarsitul vacantei (am considerat-o o vacanta pentru ca m-am simtit extraordinar la voi) chiar aveam sperante ca vor invata si mai mult. Se pare ca nu a fost asa. Mai jos impartasesc cu voi cateva poze din perioada amenajarii...si am o rugaminte...imi puteti confirma existenta in magazin(inca) a persoanelor din pozele 2 si 3 ? Multumesc...











    Si in final subsemnatul ... ca dovada ca ne-am simtit bine :

  4. #24
    Member
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Bacau
    Posts
    156
    Post (Dis)Likes
    Quote Originally Posted by DanIonita
    ...imi puteti confirma existenta in magazin(inca) a persoanelor din pozele 2 si 3 ? Multumesc...
    Pe domnul din poza 2 l-am vazut o singura data, statea fix intr-un loc si nu zicea nimic, o fi un fel de paznic?

    In poza 3 recunosc pe domnisoara din mijloc si cea din dreapta (care de altfel m-a servit foarte frumos).

    Mie personal imi place magazinul in ceea ce priveste varietatea produselor (insa se poate si mai bine), m-a facut sa renunt la 2x2 (care de o vreme vinde numai chinezarii), cu toate ca iti ia putin mai mult timp sa ajungi la el.

  5. #25
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Piatra Neamt
    Posts
    53
    Post (Dis)Likes
    am luat si eu doi gupi frumosi de la Real acu cateva luni.
    Si sincer, nu au avut niciodata probleme de sananate. inca zburda voiosi si sanatosi.

    intr-adevar preturile ori sunt prea mici ori prea mari. pe un gup am dat numai 15 mii, pe celalalt am dat 35 de mii. Dar pestii sunt frumosi. am vazut niste xipho negri voalati, cred ca cei mai frumosi pesti pe care i-am vazut vreodata, dar erau 165 de mii lei vechi. Daca as fi avut destiu bani, mi-as fi luat si unul din ala.

  6. #26
    Member
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Bacau
    Posts
    169
    Post (Dis)Likes
    Salutare, in ultima vizita la real am vazut un carasel auriu si un pret pus deasupra de 250 ron (nu era specificat pentru ce specie), am zis ca poate e pretul pentru discusi si ca sa fiu sigur am decis sa intreb vanzatoarea cat costa ... raspunsul ei m-a uimit "Esti chior ? nu vezi pretul?" am ramas
    PS: M-a socat mai mult reactia domnisoarei decat pretul de 250 ron pentru un caras auriu

  7. #27
    Aquarium expert mihai2002's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    onesti
    Posts
    3,056
    Post (Dis)Likes
    vino la onesti aici carasii is cam 5-6-7 ron functie de varietate si marime
    duminica aveau vro 3 feluri de carasi
    cei mai scumpi eru unii care semanau la colorit (rosu cu pete negre si albastre) cu crapii koi parca 7 lei si aveau cam 5-6 cm
    pacat ca fac mizerie multa ca altfel m-ar fii tentat

  8. #28
    Aquarium expert mihai2002's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    onesti
    Posts
    3,056
    Post (Dis)Likes
    rectificare acu am fost acolo, nu mai aveau daia mici (carasi) doar mari si mijlocii iar pretul a crescut(si eu la fel a-si face daca ar fii cerere pt un produs) la 9-10 lei bucata
    daca vedeti pe undeva guppy albastri dati-mi un pm va rog ca de vro luna caut iar in onesti numa corciti rau de tot se gasesc

  9. #29
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Bacau / Piatra-Neamt
    Posts
    8
    Post (Dis)Likes
    am fost saptamana trecuta in weekend si era inchis :(( ..pt. inventar. Astazi am fost iar ca vreau sa-mi cumpar un filtru extern si stupoare : tot inchis, tot pentru inventar.
    Nu era nimeni inauntru, m-am uitat prin vitrina, se vedeau doar ceva articole rasfirate pe jos...

  10. #30
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Bacau / Piatra-Neamt
    Posts
    8
    Post (Dis)Likes
    astazi mi-am incercat din nou norocul, am fost in Real. Zoomania este tot inchis pt. inventar, chiar si acum dupa 3 saptamani. Articolele rasfirate pe jos saptamana trecuta nu s-au miscat de acolo. Oare ce se intampla? Au probleme, dar ce fel? Ma gandesc la animalutzele alea inchise acolo, oare se duce cineva macar sa le hraneasca? Nu au nici un numar de telefon afisat pe geam... Cine stie ...

Page 3 of 16 FirstFirst 1234513 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •