Page 2 of 16 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 11 to 20 of 154

Thread: PetShop-uri din Bacau

  1. #11
    Aquarium expert BogdanHojbota's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Bacău, com. Hemeiuşi, sat Lilieci - uliţa principală, prima la dreapta :P
    Posts
    2,395
    Post (Dis)Likes
    cand am fost in decembrie anu trecut, am intrebat de ala lung cu laterala rotunda.si nu era de vanzare, dar ci ca fusese la vanzare si vu tot cu masuta voiau 35 de milioane. Acu or fi in foame de bani sau ceva de le dau..dar de unde stii ca ala lung era la vanzare?

  2. #12
    High member
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    MOINESTI
    Posts
    853
    Post (Dis)Likes
    era ..ca am vazut eu azi.....cica cu reducere 30% inainte era 29 si ceva milioane.....acum 20 si un pic(nu mai retin exact) milioane
    ....cine e fara de greseala...sa arunce primul cu piatra...

  3. #13
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Bacau
    Posts
    28
    Post (Dis)Likes
    da ... si ala tablou e 6 milioane jumate ...iar cel rotund in care tine carasi 24 de milioane ... :| am intrebat azi daca renoveaza si a spus ca nu ... cine stie ce se intampla ...

  4. #14
    Member
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Bacau
    Posts
    156
    Post (Dis)Likes
    Salut, stiu ca e cam vechi topicul insa au mai aparut niste petshop-uri care ar trebui mentionate, si anume:

    1. Tot in complexul Pietei Nord, vis-a-vis de magazinul mai vechi, domnul care il are pe cel din Piata Centrala a deschis si aici

    2. Cel din Supermarket real, (nu mai stiu cum se numeste) pe mine m-a dezamagit, in ceea ce priveste varietatea hranei, speram sa gasesc si de la JBL (e vorba de niste granule ptr ciclide care le iau de la buc.), nu mai zic de preturi, colosale, cel putin la discusi sau plante.

  5. #15
    Aquarium expert BogdanHojbota's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Bacău, com. Hemeiuşi, sat Lilieci - uliţa principală, prima la dreapta :P
    Posts
    2,395
    Post (Dis)Likes
    Quote Originally Posted by Aqua24
    Salut, stiu ca e cam vechi topicul insa au mai aparut niste petshop-uri care ar trebui mentionate, si anume:

    1. Tot in complexul Pietei Nord, vis-a-vis de magazinul mai vechi, domnul care il are pe cel din Piata Centrala a deschis si aici

    2. Cel din Supermarket real, (nu mai stiu cum se numeste) pe mine m-a dezamagit, in ceea ce priveste varietatea hranei, speram sa gasesc si de la JBL (e vorba de niste granule ptr ciclide care le iau de la buc.), nu mai zic de preturi, colosale, cel putin la discusi sau plante.
    la cel de la real s-au lamurit toti..sau poate nu, caci mai sunt unii care se tepuiesc cumparand de acolo la HYPER pret ( 40 de lei un cory, nu mai zic de discusi sau plante)

  6. #16
    Junior Member markiz.RO's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    86
    Post (Dis)Likes

    40 lei corry...

    DO YOU MEAN...40 RON un CORRYDORAS. .. oare avea dintii plantati..proteza din aur? coada din smarald? cum naiba sa dai 40 ron pe un corydoras?????
    PS:C Poate este descendent direct al Imparatului Corydorasilor!! altfel...nu-mi explic... ...dar nici chiar asa...
    Acvariu:Juwel rekord ~80l Filtru: Tetra Ex700 Iluminare:2xOsram 965 24w T5HO Vegetatie: anubia nana, H. zorestifolia, Blyxa Jap., Lillaeopsis Brasil., hemiantus michrantemoides+callitrichoides, glosso, hygrophilla , didiplis diandra, cabomba, myriophyllum, valisneria spiralis,lotus, alternanthera, ludwigia, hydrocotyle, crypto. br., bacopa , pistia Fauna 15xparacheirodon innesi, 1 ancistrus,6xcorydoras,5xrasboras, red cherry,3-4 pomaceea etc.

  7. #17
    Member DANIEL79's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    BACAU
    Posts
    283
    Post (Dis)Likes
    eu am vrut sa iau o bucata de folie ptr fundal de la real si mi-au cerut 80lei/m,mi-a cazut fata cand am auzit.

  8. #18
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    BACAU
    Posts
    44
    Post (Dis)Likes

    REAL

    Salutare
    Eu am fost ieri acolo si am intrebat de pretul unui tetratec de 700 si a unuia de 1200.Mi-au spus dupa cateva minute de cautari ca nu au si nu stiu pretul.Cand am iesit din magazin,am vazut in vitrina unul langa altul tetratec-uri de 600.700 si 1200 cu preturile pe ele .
    Ramane sa trageti o concluzie !
    Sau poate mai multe!
    O zi buna mai departe,Misu.

  9. #19
    Member DANIEL79's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    BACAU
    Posts
    283
    Post (Dis)Likes
    daca te ajuta cu ceva am intrebat eu intre craciun si revelion de un ex 1200 si era 409lei dar probabil se anunta scumpiri de nu stiau nimic...apropo pe la 2x2 deja au aparut produse cu pret mai "consistent"

  10. #20
    Member
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Bacau
    Posts
    172
    Post (Dis)Likes
    ex 700 e 240 ron, am luat eu de la ei acu vreo 3 luni.

Page 2 of 16 FirstFirst 123412 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •