Results 1 to 3 of 3

Thread: Prezentare acvaristi Targu-Jiu

  1. #1
    User banat
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Targu-Jiu
    Posts
    232
    Post (Dis)Likes

    Prezentare acvaristi Targu-Jiu

    Salut prieteni acvaristi,deschid acest post in speranta reunirii acvaristilor din Targu-Jiu,as dori sa ne cunoastem mai bine,eventual sa ne intalnim nu doar aici,vreau sa incep cu prezentarea mea si poate o sa-mi urmati exemplul:ma numesc Raducan Constantin,am 44 de ani,sunt functionar public,locuiesc in Targu-Jiu,si sunt un acvarist incepator (asa imi place sa cred) in prezent am 4 acvarii in functiune si unu in reparatie,si dorinta de a progresa.Va astept cu prezentare aici si eventual cu modalitate de contact,ptr.yahoomessenger costi_27_rad,e-mail costi_27_rad@yahoo.com,ape limpezi!!

  2. #2
    Base member aLLLx's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Targu Jiu
    Posts
    454
    Post (Dis)Likes
    Ma alatur si eu initiativei tale.
    Sunt Alin am 38 de ani si in urma cu 2 ani fetita mea mi-a reaprins scanteia acvaristicii adormite de 30 de ani.
    Am doua acvarii, unul de 120 de litri cu juvenili de Malawi acei, iodotropheus, socolofi, caeruleus si unul de 25 de litri cu un betta double tail. In proiect un acvariu mai mare 300-600 litri, decizia finala urmand sa fie dictata de situatia materiala din momentul startului.
    Sper sa ne adunam mai multi decat de o partida de sah!
    Ape limpezi tuturor!

  3. #3
    User banat
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Targu-Jiu
    Posts
    232
    Post (Dis)Likes
    salut deocamdata doar aLLLx, se pare ca asa cum ai estimat suntem exact cat pentru o partida de sah..................................poate mai la primavara.............asteptam.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •