Page 2 of 9 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 86

Thread: JUDETUL NEAMT

  1. #11
    Junior Member markiz.RO's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    86
    Post (Dis)Likes
    Quote Originally Posted by kpac
    cam greu la piatra cu pet-shop-urile .. mai este unu la Aurora .. app unde sunt cele de la piata ? ca nu am vazut asa ceva pe acolo
    ]
    La piata este unul la etaj...cum vii dinspre gara si treci podul peste cuejdi...la parter sunt vetshopuri...iar la etaj e magazinul...petshopul..intrarea dinspre bistrita...adica sud)
    Acvariu:Juwel rekord ~80l Filtru: Tetra Ex700 Iluminare:2xOsram 965 24w T5HO Vegetatie: anubia nana, H. zorestifolia, Blyxa Jap., Lillaeopsis Brasil., hemiantus michrantemoides+callitrichoides, glosso, hygrophilla , didiplis diandra, cabomba, myriophyllum, valisneria spiralis,lotus, alternanthera, ludwigia, hydrocotyle, crypto. br., bacopa , pistia Fauna 15xparacheirodon innesi, 1 ancistrus,6xcorydoras,5xrasboras, red cherry,3-4 pomaceea etc.

  2. #12
    Member kpac's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    piatra neamt
    Posts
    232
    Post (Dis)Likes
    ok .. ms am prins ideea .. am mai gasit unul .. tot pe aceeasi strada, la prima intersectie faci stanga spre spital si e undeva la un parter de bloc pe dreapta cum mergi

  3. #13
    Member
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    PIATRA NEAMT
    Posts
    177
    Post (Dis)Likes
    Fata de ce am vazut la Bacau si Iasi , pot spune ca pet-shopurile de la noi mai au pana sa le ajunga din urma.Ce sa mai spun de piata 2 Baieti din Iasi sau cea din Bacau de la vivariu - imi pare rau ca la Piatra nu exista ceva asemanator.

  4. #14
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    piatra neamt
    Posts
    9
    Post (Dis)Likes
    scuze ca nu am intrat mai devreme la sectiunea de piatra neamt.
    vad ca suntem putini din piatra. pacat.
    stiu ca avem si noi persoane pasionate de acvaristica doar ca nu au curajul sa se afirme.
    sincer si eu eram mai " speriat" la inceput.

  5. #15
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Vaslui
    Posts
    11
    Post (Dis)Likes
    uichendul asta ajuns is eu in piatra neamt. intrebarea mea este daca duminica gasesc in pioata ceva consumabile pt acvarii ca sa zic asa, de si am citit mai sus ca numai vine nimeni. multumesc

  6. #16
    Junior Member CoolisH's Avatar
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Piatra Neamt
    Posts
    92
    Post (Dis)Likes

    salut

    salut colegu

  7. #17
    Junior Member Florine's Avatar
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Piatra Neamt
    Posts
    62
    Post (Dis)Likes
    Salut si eu, chiar daca sunt mai incepator in ale acvaristicii.

  8. #18
    Junior Member CoolisH's Avatar
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Piatra Neamt
    Posts
    92
    Post (Dis)Likes

    salut

    sa traiesti! Baieti daca vreti sa vorbim pe mess, schimburi, pareri, da-ti add: coolish_4u ! o seara placuta!

  9. #19
    Member maveryck's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Piatra Neamt
    Posts
    170
    Post (Dis)Likes

    SALUTARE

    florin va saluta din piatra neamt
    pt orice intrebare va stau la dispozitie cu tot ce stiu

  10. #20
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Roman
    Posts
    73
    Post (Dis)Likes
    ce alte petshop-uri sunt prin piatra neamt(daca puteti sa imi dati un punct de reper ca mai am drumuri prin piatra si cand trebuie sa stau sa astept sa mai dau o raita prin ele.. )dar altul decat cel din piata care e dea dreptul execrabi la capitolul acvaristica am fost de vreo 2 ori pe acolo si de fiecare data era la fel: apa verde de nu se vedea spatele acvariului, pesti morti prin filtru, si plantele pline de alge nici mancare nu am avut curaj sa cumpar de acolo.

Page 2 of 9 FirstFirst 1234 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •