Page 3 of 10 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 91

Thread: Sedinta Membrilor AAR

  1. #21
    Very high member darius_ciprian's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Timisoara
    Posts
    1,107
    Post (Dis)Likes
    Salut,
    user: --id cenzurat--

  2. #22
    High member goldmann's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Sighetu Marmatiei
    Posts
    524
    Post (Dis)Likes
    Salut prieteni, sper ca am setat cum trebuie,nickname-ul este: --id cenzurat--

  3. #23
    Base member bogdan.filip's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Oradea
    Posts
    399
    Post (Dis)Likes
    Cum anume folosim Skype-ul la setinta de Duminica? Trebuie sa adaug in lista mea de Skype utilizatorii scrisi aici?
    Where ignorance is our master, there is no possibility of real peace.
    It's all about love: Gibelio

  4. #24
    Base member cosmin_ruz's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Braila
    Posts
    459
    Post (Dis)Likes
    In sfarsit mi-am facut timp sa-mi instalez skype-ul. Asta special pentru sedinta. User: --id cenzurat--.

  5. #25
    I'm Batman! dan.pavelescu's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Bucuresti, Colentina
    Posts
    5,642
    Post (Dis)Likes
    Quote Originally Posted by bogdan.filip View Post
    Cum anume folosim Skype-ul la setinta de Duminica? Trebuie sa adaug in lista mea de Skype utilizatorii scrisi aici?
    aceeasi curiozitate o am si eu. trebuie sa adaug utilizatorii in lista mea sau vom fi invitati la conferinta de chairman?

  6. #26
    Aquarium expert cristi_ionescu_79's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Bucuresti - Drumul Taberei
    Posts
    4,723
    Post (Dis)Likes
    v-am adaugat eu pe toti (o sa primiti un request cu un mesaj de la mine cand va logati pe skype) si o sa fiti sunati de catre mine (deja am facut grupul pentru conference call ...).
    cine are probleme si nu reuseste sa se conecteze duminica, sau nu ne aude ..sau orice alta problema, sunati-ma la 0744422289 si o rezolvam
    Si io mi-mic, dar la tucradio-acvariu everyday e BlackFriday .....
    - Dennerle - Giesemann - SunSun - Sera - EasyLife - Aquili - JBL - Dupla - Shirakura - NLS - VIMI - Kent Marine - Hydor - Prodibio - Seachem - Tropica - Hikari - Salty Shrimp - Jebao

  7. #27
    Member SebastianBV's Avatar
    Join Date
    May 2010
    Location
    Brasov
    Posts
    279
    Post (Dis)Likes
    Salutare tuturor
    skype id: --id cenzurat--

  8. #28
    I'm Batman! dan.pavelescu's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Bucuresti, Colentina
    Posts
    5,642
    Post (Dis)Likes
    din pacate nu voi fi disponibil, am o avarie la unul din punctele de lucru.
    imi cer scuze

  9. #29
    Base member cosmin_ruz's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Braila
    Posts
    459
    Post (Dis)Likes
    S-a incheiat sedinta! Doua ore... nici nu am simtit cand au trecut. Discutii... multe si constructive, majoritatea despre asociatie si proiectele viitoare. Pentru inceput eu zic sa dam drumul ideii cu posterul si de ce nu, sa lasam in incinta petshop-urilor care accepta afisarea posterului si niste flyere. Distribuirea sa fie facuta catre fiecare membru doritor, in functie de numarul de petshop-uri din judetul unde locuieste. Ideia cu workshop-ul in parc este dementiala si trebuie sa o punem in practica negresit. Acvariul la azil e bun, dar sa vina si cu un reportaj...ideea lui cristi cu beneficiile terapeutice prezentate intr-o emisiune precum "ce se intampla doctore?", cu sprijinul unui medic. Ma rog sa vina caldura, poate se realizeaza si ideea cu excursia in delta! La mai multe sedinte!

  10. #30
    Member SebastianBV's Avatar
    Join Date
    May 2010
    Location
    Brasov
    Posts
    279
    Post (Dis)Likes
    De acord cu Cosmin, o sedinta plina de idei bune - toate respecta obiectivele asociatiei. Dar pentru a indeplini acele obiective afisate pe site trebuie sa muncim la NUMARUL DE MEMBRI, eu cred ca toate eforturile noastre pentru urmatorul an trebuie sa fie canalizate in directia asta. Recunosc ca sunt unul din membrii care nu a contribuit cu nimic in afara de cotizatia modica - cu toate astea sunt sigur ca multi dintre noi avem asteptari MARI de la asociatie. Apreciez initiativa de a comunica mai mult prin aceste sedinte, in acelasi timp cred ca in aceste sedinte ar trebui sa stabilim obiective clare pentru urmatoarele 12 luni (obiective SMART: Specifice, Masurabile, Abordabile, Realiste si incadrate in Timp). Delegarea sarcinilor pentru fiecare obiectiv sa fie clara pentru toti membrii - care isi vor alege voluntar gradul de implicare in indeplinirea obiectivului respectiv, in functie de posibilitatile fiecaruia. In momentul in care vom avea in clar obiectivele asociatiei pentru urmatoarele 12 luni, iar membrii activi vor prelua aceste sarcini tinand cont de un deadline - sunt absolut sigur ca rezultatele vor fi pe masura.
    Last edited by SebastianBV; 03-10-2011 at 15:25.

Page 3 of 10 FirstFirst 12345 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •