Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 31 to 34 of 34

Thread: doua platy sau doi platy????

  1. #31
    Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    satu mare
    Posts
    288
    Post (Dis)Likes
    Quote Originally Posted by Araldq
    erik..ce se aduce de afara probabil sunt singurii care chair au si forme legale.
    Dar o mare parte din ei sunt adusi la negru adica fara taxe chitante bla bla bla si sunt vanduti petshopistilor sau pietarilor.
    Intra pe http://www.playandwin.ro/?ref=5051 link si castiga tricoul echipei favorite, o pereche de de role plus alte premii.... B) B) B)

  2. #32
    High member
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Brasov
    Posts
    550
    Post (Dis)Likes
    Quote Originally Posted by Araldq
    erik..ce se aduce de afara probabil sunt singurii care chair au si forme legale.
    Inseamna ca eu trebuie sa ma duc la petshop-ul de la care am luat cei 2 discusi ( de import Ungaria ) care mi-au murit dupa 2 saptamani de boala vartejului, ca sa mi-i schimbe in garantie .
    HA, HA, HA, ce-am mai ras.
    Viata-i scurta, dar nasoala.

  3. #33
    Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    satu mare
    Posts
    288
    Post (Dis)Likes
    AAA... asigurare n-ai cerut pe ei nenea sorel ?Sau macar chitanta semnata de vanzator? .Glumeam , nimeni nu iti ofera garantie pentru animale , plante , fiinte.
    Intra pe http://www.playandwin.ro/?ref=5051 link si castiga tricoul echipei favorite, o pereche de de role plus alte premii.... B) B) B)

  4. #34
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    7
    Post (Dis)Likes

    gresit

    Quote Originally Posted by erik View Post
    AAA... asigurare n-ai cerut pe ei nenea sorel ?Sau macar chitanta semnata de vanzator? .Glumeam , nimeni nu iti ofera garantie pentru animale , plante , fiinte.

    Asta e si vina noastra, vanzatorii ar trebuii sa ofere garantie pentru toate "produsele" vandute. problema e ca noi nu cerem si daca cerem si nu ni se da atunci ar trebuii sa nu cumparam. Am cumparat ieri 2 melci pentru acvariul meu cu guppy si am primit garantie(tin sa mentionez ca traiesc in strainatate), o foaie pe care scrie ca timp de 2 saptamani pot sa returnez produsul, cu o monstra de apa din acvariul in care a fost tinut, daca pateste ceva. acuma problema este ca noi nu suntem invatati cu asa ceva, ar trebuii sa cerem chitante pentru tot ce cumparam pana la urma sunt banii nostri munciti din greu.
    cu stima loredana

    ps: i-mi cer scuze pentru reinviierea topicului dar m-am gandit ca poate ajuta la ceva comentariul meu.

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •